Мая твая не панимать• 20 февраля 2022
Ответ дляУгадайс
Мы отлично без всего этого обходимся. Кашель бывает разный, важно о выяснить, доказательные врачи лечат, но лечат тем что работает и устанавливая верный диагноз. Это не значит что лекарства не назначают, все назначают, и когда нужно А Ношпа не работает, это вообще успокоение, что вы что-то запихнули в ребёнка. Просто срабатывает жаропонижающие, а вы приписываете победу святой ношпе.
Я вам про температуру щось казала??? Ау???
Ношпа від сухого удушливого частого кашлю дуже помагає. Ви не в курсі значить який буває кашель, якщо не знаєие цього.
А якщо ви вже написали про святу ношпу при температурі, то і тут я вас ошарашу, що теж помагає. Бувають такі спазми тіла при високій темп, що навіть рвота. Дуже швидко падає температура після ношпи. Буває і жарознижувального не треба, а понизиььтемпературу в кімнаті, мокра тряпка до лоба і ношпа. Температура падає до 38.5. А це вже нормальна
Зайканалужайке• 20 февраля 2022
Ответ дляСпайдерВумен
Я теж в цій групі. Пам´ятаю там дівчина Анна Либа здається писала. Я її запам´ятала з Батьки Сос. Так от у неї після вакцинації алергія почалася, висип страшний. Вона написала в доказові за порадою, а її заблочили. Ну блін, якщо ви такі доказові, то чому побічні ефекти не визнаєте, не коментуєте, а зразу блочите
Та отож.
Багато подібних питань виникає.
Але ж не зря у них все, крім коментарів лікарів, заборонено під загрозою пожиттєвого бану)
Багато подібних питань виникає.
СпайдерВумен• 20 февраля 2022
Ответ дляМая твая не панимать
В доказових писали, що від ношпи вмерти можна
Ситечко для мыслей• 20 февраля 2022
Я раньше ничего не слышала о доказательной медицине.
Сейчас мне страшно вспоминать, как я залечивала и запичкивала лекарствами первого ребенка, слушаясь врачей. Хотя тут правильно писать ’врач’.
Постепенно, размышляя критически, я заметила, что при обычном орви кашель не надо лечить, он проходит сам. А сиропы и ингаляции его усугубляют и затягивают. Уже несколько лет в нашем доме нет сиропов от кашля.
Также я заметила, что горло не возможно вылечить, пока болеешь, т.е. горло - это не отдельная болезнь, это симптом. Пока не пройдёт острый период орви, горло тоже не пройдёт. Поэтому и горло не лечу, если терпимо. Если же болит очень сильно, то конечно пробую что-то применять, хотя и понимаю, что это только временное облегчение. Что настоящее облегчение только по выздоровлению будет.
Перестала постоянно мерять ребенку температуру. Только пробую лоб. Если температура высокая - лоб будет горячущий, если температура 37,5 , но ребенок скачет, то зачем мне об этом знать? Даже на приёме врач спрашивает, какая температура, а я не знаю)))
Год назад попала на Фейсбуке в группу доказательных врачей. И, как оказалось, то, к чему я пришла интуитивно, это естественно и доказано, оказывается. Только 90% наших врачей не в курсе)))
Хотя, признаюсь, есть пункты в доказательной медицине, с которыми я не совсем согласна. Но та группа имеет место быть, потому что 80-85% того, что там написано - это 100% верно.
Ситечко для мыслей• 20 февраля 2022
Ответ дляСпайдерВумен
это правда. Потому что Но-шпа влияет на сердце. Даже в инструкции написано.
Хотя это имеет место быть при передозировке. Думаю, 1-2 таблетки взрослому не страшны.
Ответ дляСитечко для мыслей
Підтримую Вас)
Умею мерить лучше всех• 20 февраля 2022
Група ’доказові батьки’, годиться тільки для ідеально- здорових людей з ідеальним імунітетом, а якщо в мене з віку немовляти будь-яка застуда переходила в запалення легень, або до тяжкого бронхіту, то зараз я приймаю Новірин+ Лаферобіон в перші години хвороби і всі мої ковіди і ГРВІ проходять за 3дні, без ускладнень на легені, а там з піною у роті доказують, що це фуфломіцини. Крім того, теж із-за вродженого слабкого імунітету, часта кандида,лікувала її роками, доки до лікування не підійшла з боку кишківника, добавила пробіотик до лікування бо був дисбаланс бактерій у кишківнику і , о чудо, кандида зникла на довгі роки, тобто я вилікувала пробіотиком дисбактеріоз і хронічний кандидоз. Там взагалі , доказові пишуть, що такого діагнозу не існує. Звісно не існує, якщо відхилень в імунітеті немає, але якщо не можна покластися на власні імунні сили, то ці препарати стали для мене порятунком, для мене був шок, що їх вважають фуфломіцинами- це дебілізм. Підкреслюю, що завдяки цим ’фуфломіцинам’, я вже років 20, не знаю, що таке антибіотик і інші тяжкі препарати, до цього хворіла 7 різів запаленням легень і після кожної ГРВІ страшнючи хронічні бронхіти місяцями, доречі , хронічні бронхіти теж недоказовими препаратами виліковувала за тиждень, це Геделікс і настоянка прополісу. Тому ця група, це для мене якісь вбивці, якби я слухала їх порад, то давно б здохла.