БлинчикБезСметанки• 21 февраля 2022
Від сьогоднішнього дня пишу тут...
Тільки Українською! Нехай з помилками і деколи суржиком. Але українською. Київ.
Директриссимо• 21 февраля 2022
І що?
Я можу теж українською писати, але від цього моя думка щодо політичної ситуації в Україні не зміниться!
Грабля• 21 февраля 2022
Я теж завжди планую українською писати, але николи ії не вчила, тому боюся, але теж буду пробувати)
Мини-бикини• 21 февраля 2022
Ответ дляДиректриссимо
І що?
А яка Ваша думка?
ПолБатона• 21 февраля 2022
Ответ дляСКИБИДЫШь
Это чтоб дамы из рашки не смогли прочитать и осмыслить написанное?!
А как на украинском будет «квартира иво?»
Играю_на_кларнете• 21 февраля 2022
Мені важно висловлювати свої думки українською. Розмовляю здебільшого російською мовою, українською тільки на роботі або якщо співрозмовнику комфортніше так спілкуватись. Деякі говорять, що я кацапюга )) Але я не вважаю, що російська мова заважає мені любити україну і бути українкою.
Душка-свекровь)))• 21 февраля 2022
Ответ дляПолБатона
Только тут или везде?
Я, наприклад, всюди пишу й розмовляю українською. Проте я харків´янка й рідна мова для мене, на жаль, російська, тому в особистому житті користуюся нею.
Мини-бикини• 21 февраля 2022
Ответ дляГрабля
Я теж зараз пробую))
Вчу разом з дитиною у початковій школі, ще Т9 допомагає
КАПСЛОЧНИЦА• 21 февраля 2022
Автор, підтримую. Прекрасна мова і прекрасна ідея. Сподіваюсь, великі вчителі тут не будуть виправляти наші помилки
СКИБИДЫШь• 21 февраля 2022
Ответ дляПолБатона
Хата на тата
Мини-бикини• 21 февраля 2022
Ответ дляИграю_на_кларнете
Я з Вами
Грабля• 21 февраля 2022
Ответ дляПолБатона
Квартира його?
ПолБатона• 21 февраля 2022
Ответ дляДушка-свекровь)))
А привычка встревать в чужой диалог к сожалению от языка не зависит
Директриссимо• 21 февраля 2022
Ответ дляМини-бикини
А яка Ваша думка?
Не буду казати, бо забанять
Аноним-ка• 21 февраля 2022
Теж тепер пишу тільки українською.
Десь з півроку тому почала.
Я українськомовна, живу в центральній Україні. А тут як треба щось написати, переходжу на російську, бо наче ж як більшість тут так спілкується.
А потім одного дня подумала, та якого фіга?
Треба кидати погані звички :)
Десь з півроку тому почала.
Треба кидати погані звички :)
ПолБатона• 21 февраля 2022
Ответ дляГрабля
Квартира його?
Ну вот. Это как шутки пытаются переводить субтитрами сейчас. Криво. В «иво» весь цимес фразы.
На иголках• 21 февраля 2022
Ответ дляИграю_на_кларнете
Це не є гріхом чи зрадою. Ті, кому зараз 40+ виросли на російських класиках. Нас привчали мислити згідно прочитаного. Мізки треновані. Але згодом, ми все більше будемо балакати як тре) Ті зто сичать на вас, самі мови толком не знають. Белькотять на суржику, чи взагалі якісь придумані слова бовкають)