БлинчикБезСметанки• 21 февраля 2022
Від сьогоднішнього дня пишу тут...
Тільки Українською! Нехай з помилками і деколи суржиком. Але українською. Київ.
Коко Шанель• 21 февраля 2022
Ответ дляИграю_на_кларнете
Мені важно висловлювати свої думки українською. Розмовляю здебільшого російською мовою, українською тільки на роботі або якщо співрозмовнику комфортніше так спілкуватись. Деякі говорять, що я кацапюга )) Але я не вважаю, що російська мова заважає мені любити україну і бути українкою.
Писать и разговаривать люди могут на любом языке ,но знать как пишется название страны, просто обязаны ...
Тихомандражная• 21 февраля 2022
Ответ дляПолБатона
Ну вот. Это как шутки пытаются переводить субтитрами сейчас. Криво. В «иво» весь цимес фразы.
Йово
МойНеТакой• 21 февраля 2022
Та й говорити треба в реалi теж, не тiльки писати, дiвчат.
Я давно вже хотiла почати, та все нiяково було.
А зараз треба починати, навiть тому, що я ’русская’, а вже ненавиджу рашку!
ЖующаЯКонфету• 21 февраля 2022
Одесса Буду писать на руссоком и говорить на русском На работе на укр Но тут я не на работе
А вам автор бан

Куда_бежать• 21 февраля 2022
Ответ дляЖующаЯКонфету
А вам автор бан

За що бан?
3@йk@• 21 февраля 2022
Ответ дляМойНеТакой
Ніяково мне ребенку объяснять почему мужская мошонка на державній мові - калитка.
Душка-свекровь)))• 21 февраля 2022
Ответ дляЖующаЯКонфету
А вам автор бан

За что бан?
Брынза• 21 февраля 2022
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Автор, підтримую. Прекрасна мова і прекрасна ідея. Сподіваюсь, великі вчителі тут не будуть виправляти наші помилки
Здебільшого, великі вчителі - це ті, хто самі не знають української. Вивчать з підручника за третій клас 2-3 правила, й побігли вихвалятися у маси.
Нещодавно тут одна така доводила, що слова сім´я не існує, українською лише - родина.
Мини-бикини• 21 февраля 2022
Ответ дляЖующаЯКонфету
А вам автор бан

Йдіть краще спати(теж Одеса)
Свисток ля-минор• 21 февраля 2022
Неужели так важно на каком языке писать? Это политики по языковому принципу любят раскалывать страну, а люди должны объединяться.
На иголках• 21 февраля 2022
Ответ дляПолБатона
А как на украинском будет «квартира иво?»
Хата Іво бобула
ЖующаЯКонфету• 21 февраля 2022
Ответ дляДушка-свекровь)))
За что бан?
За то что я свободная личность И в свободное время от работы я имею право говорить хоть на французком где хочу и когда хочу
Разгуляшка• 21 февраля 2022
Ответ дляИграю_на_кларнете
О Господи, у вас такая тяжёлая речь, хоть и украинская, видно, что это не родной ваш язык, очень тяжело читается.
Те девочки, у которых украинский - родной, их приятно читать.
Зачем так изощряться
Душка-свекровь)))• 21 февраля 2022
Ответ дляСвисток ля-минор
Ну, от ми й єднаємося
Аноним-ка• 21 февраля 2022
До речі, тільки тепер я по-справжньому зрозуміла сенс вірша, який ми вчили колись давно в школі. Тоді це були якісь рядки, слова якісь далекі, не торкалось нас.
А тепер я відчула серцем їх надважливий зміст.
Максим Рильський
Як парость виноградної лози,
Плекайте мову. Пильно й ненастанно
Політь бур’ян. Чистіша від сльози
Вона хай буде. Вірно і слухняно
Нехай вона щоразу служить вам,
Хоч і живе своїм живим життям.
Прислухайтесь, як океан співає –
Народ говорить. І любов, і гнів
У тому гомоні морськім. Немає
Мудріших, ніж народ, учителів;
У нього кожне слово – це перлина,
Це праця, це натхнення, це людина.
Не бійтесь заглядати у словник:
Це пишний яр, а не сумне провалля;
Збирайте, як розумний садівник,
Достиглий овоч у Грінченка й Даля,
Не майте гніву до моїх порад
І не лінуйтесь доглядать свій сад.
Квітень, 1956 року.
Максим Рильський
Як парость виноградної лози,
Плекайте мову. Пильно й ненастанно
Політь бур’ян. Чистіша від сльози
Вона хай буде. Вірно і слухняно
Нехай вона щоразу служить вам,
Хоч і живе своїм живим життям.
Прислухайтесь, як океан співає –
Народ говорить. І любов, і гнів
У тому гомоні морськім. Немає
Мудріших, ніж народ, учителів;
У нього кожне слово – це перлина,
Це праця, це натхнення, це людина.
Не бійтесь заглядати у словник:
Це пишний яр, а не сумне провалля;
Збирайте, як розумний садівник,
Достиглий овоч у Грінченка й Даля,
Не майте гніву до моїх порад
І не лінуйтесь доглядать свій сад.
Квітень, 1956 року.
Аноним-ка• 21 февраля 2022
Ответ дляЖующаЯКонфету
А вам автор бан

Пишіть як хочете, що за істерика???
Разгуляшка• 21 февраля 2022
Ответ дляИграю_на_кларнете
И не ’важно’, а ’ важливо’ правильно говорить. И Украина пишется с большой буквы
Душка-свекровь)))• 21 февраля 2022
Ответ дляЖующаЯКонфету
А як Вас це стосується? Автор про себе пише, про власне рішення
Свисток ля-минор• 21 февраля 2022
Ответ дляДушка-свекровь)))
Ну, от ми й єднаємося
Нет. это не объединение. это деление на русскоговорящих и нет.
ЖующаЯКонфету• 21 февраля 2022
Ответ дляРазгуляшка
Зачем так изощряться
Поддерживаю ! Литературный украинский прекрассный А вот сурдик это мракобесие