БлинчикБезСметанки• 21 февраля 2022
Від сьогоднішнього дня пишу тут...
Тільки Українською! Нехай з помилками і деколи суржиком. Але українською. Київ.
3@йk@• 21 февраля 2022
Ответ дляАноним-ка
Калитка - це торбинка.
Все логічно
Вот в этом и беда смешения двух языков. Я могу писать на украинском и говорить на нем тоже. Но многих слов не понимаю. А это даже не диалект .
Брынза• 21 февраля 2022
Ответ для3@йk@
Но назрел резонный вопрос . Какое отношение писюн имеет к дверям.
калитка, через И
не читайте, як калітка і все стане на свої місця.
пісюн трохи вище знаходиться.
Мудробаба• 21 февраля 2022
Пишу і розмовляю українською останні 5 років. Ми з чоловіком із російськомовних родин, тому спочатку було складно, бо думаєш російською, структура мови відрізняється. Але з кожним днем виходить усе простіше і природніше. Із дітьми виключно українською спілкуємося. Така ж тенденція у багатьох наших знайомих
ЖующаЯКонфету• 21 февраля 2022
Ответ дляБорисфенка
І кого ж вона провокує, москалів? Так оно сусідня тема - їх ненавидять. І що? Такі реалії часу, самі нарвалися.
Каких москалей ? Больше половины Украины разговаривают на русском языке дома
Ширли-Мырли• 21 февраля 2022
Ответ дляПолБатона
А как на украинском будет «квартира иво?»
Хата хлопа?
Разгуляшка• 21 февраля 2022
Ответ дляСвисток ля-минор
Нет. это не объединение. это деление на русскоговорящих и нет.
Абсолютно верно. ’Разделяй и властвуй’ Кому нужно, переводите на украинский эту фразу, если непонятен смысл на русском
Мама фифти цента• 21 февраля 2022
Ответ дляПриму в дар
Чия хатка? :)
Якщо з гумором: чия ’рукавичка’ :)
З часом звикнуть.
Якщо з гумором: чия ’рукавичка’ :)
З часом звикнуть.
Чия халупка?
БлинчикБезСметанки
• 21 февраля 2022
Ответ дляЖующаЯКонфету
Одесса Буду писать на руссоком и говорить на русском На работе на укр Но тут я не на работе
А вам автор бан

За що?
Ширли-Мырли• 21 февраля 2022
Ответ дляАноним-ка
Теж тепер пишу тільки українською.
Десь з півроку тому почала.
Я українськомовна, живу в центральній Україні. А тут як треба щось написати, переходжу на російську, бо наче ж як більшість тут так спілкується.
А потім одного дня подумала, та якого фіга?
Треба кидати погані звички :)
Десь з півроку тому почала.
Треба кидати погані звички :)
І так поступово звикаєш)
Приму в дар• 21 февраля 2022
Ответ дляМама фифти цента
Чия халупка?
Халупка то грубо, бо халупка - то вкрай бідне і пошарпане приміщення)
Борисфенка• 21 февраля 2022
Ответ дляЖующаЯКонфету
Русифікація далася взнаки. Та й завезли москалів чимало, їх нащадки і розмовляють.
Авторка завела тему ’Буду говорити українською’, москалі заволали ’Бан’. Це точно український форум чи Советчиця.Ру?
Отблеск мысли• 21 февраля 2022
Ответ дляМудробаба
Подскажите, а сны вам снится на каком? Не для срача, просто интересно.
Свисток ля-минор• 21 февраля 2022
Ответ дляРазгуляшка
Мама фифти цента• 21 февраля 2022
Ответ дляСанта Барбара
В Киевской Руси не было украинского языка.
Так что увы, я по старому по русски хотя бы, а то глаголицу я не выучила, а старославянский мало кто поймет.
Украинский к нам ни каким боком
От старорусского отпочковались украинский и белорусский.
Тихомандражная• 21 февраля 2022
Ответ дляМини-бикини
Йдіть краще спати(теж Одеса)
Ад´эс:а была и будет
Ширли-Мырли• 21 февраля 2022
Ответ дляЖующаЯКонфету
А вам автор бан

З якого переляку бан автору?))
БлинчикБезСметанки
• 21 февраля 2022
Ответ дляЖующаЯКонфету
За то что я свободная личность И в свободное время от работы я имею право говорить хоть на французком где хочу и когда хочу
А хто вам забороняє?)))
Слухи-руки не распускаю• 21 февраля 2022
Ответ дляПолБатона
Ну вот. Это как шутки пытаются переводить субтитрами сейчас. Криво. В «иво» весь цимес фразы.
а цимес як перекласти?
Зайканалужайке• 21 февраля 2022
Душка-свекровь)))• 21 февраля 2022
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
а цимес як перекласти?
А нащо перекладати? Це не російське слово, українською буде так само.
Мудробаба• 21 февраля 2022
Ответ дляОтблеск мысли
Всяк буває. Частіше українською, бо оточення україномовне, але й російська трапляється. А іноді сниться, що за кордоном, то англійською розмовляю
МамОмужа• 21 февраля 2022
Ответ дляПриму в дар
Може хороми?
Мама фифти цента• 21 февраля 2022
Ответ дляЖующаЯКонфету
Откуда такая ошибочная информация?
АгатаХристя• 21 февраля 2022
Дякую Вам, автор. Я також перейшла на українську
. Спочатку трохи було складно, забувала інколи. Але зараз значно легше
Все буде у нас добре!
. Спочатку трохи було складно, забувала інколи. Але зараз значно легше Все буде у нас добре!
Ширли-Мырли• 21 февраля 2022
Ответ дляРазгуляшка
О Господи, у вас такая тяжёлая речь, хоть и украинская, видно, что это не родной ваш язык, очень тяжело читается.
Те девочки, у которых украинский - родной, их приятно читать.
Зачем так изощряться
Нічо, навчиться. Потрібно ж на комусь тренуватися.