Атаманша• 23 февраля 2022
Ввели надзвичайний стан.
Тільки що мер скинула в групу.
Що несе за собою цей н.с?
БеллаДонна• 23 февраля 2022
Ответ для75В
Ой, не треба тут з себе вдавати Бог зна кого. Все Ви прекрасно зрозуміли.
Мы все любим нашу страну но вот так корчить не понятно что аж тошно от таких
Борисфенка• 23 февраля 2022
Ответ дляБеллаДонна
Девочки что бы тему отдельно не создавать, напишите кто знает, Луганская и Донецкая обл полностью ушла от нас ? Или частично?
Все, як було. Ушло Ордло.
Просто в Донецькій і Луганській областях цей стан введений давно. На решті України - щойно, опівночі почнеться
ФруктЕщеТот• 23 февраля 2022
Ответ дляЗам Ам
полностью, требуют сейчас, чтобы ВСУ покинули территорию
Никуда они полностью не ушли. Требуют, да. Надеюсь, подавятся.
Пульт от линолеума• 23 февраля 2022
Ответ дляАтаманша
Почитайте мій пост вище можливо хоч трішки соромно стане вам.
Нині не соромно. Я володію мовою своєї країни, та орієнтуюся в їх законодавстві, а ще я знаю і інші мови, це завжди плюс а ніяк не мінус. Але ви ж таки досить відбіркові одних ви ’понтмаете’ а іншін ’не розумію вашої мови’. Сором Тай годі.
Борисфенка• 23 февраля 2022
Ответ дляЗам Ам
Требовать вони можуть що завгодно. Лінія фронту не змінилася.
Яйцеголовая• 23 февраля 2022
Ответ дляБеллаДонна
Від нас не відійшло нічого!!!!!!!!!
Є частина окупованих територій. Ворог хоче забрати решту Луганськоі та Донецької ( озвучує на зараз, але апетит у нього…) області де є наші солдати, там підконтрольні території України.
Атаманша
• 23 февраля 2022
Ответ дляПульт от линолеума
То ви ж наче не розумієте російську мову, чи ви так, вибірково не розумієте, аби прикрити прогалини своєї освідченності? От через таких, які не розуміють, а інші ’не понимают’ і відбувається розкол.
Дякую за підтримку,пишу ,що я після наркозу...а мені ось...я в лікарні,новин не читала вам важко це зрозуміти?Запитати не мала права?
Дай Боже вам ніколи не хворіти.
Тень льва• 23 февраля 2022
Не паникуйте. А Мариуполе все спокойно. Тишина везде. Техники нет. Как в обычное время мирное.
Борисфенка• 23 февраля 2022
Ответ дляСоня-сонятко
Удалено администрацией...
??????????????
З Ольгіно пишете?
Зам Ам• 23 февраля 2022
Ответ дляФруктЕщеТот
так они и частично не могли уйти, раз на то пошло
Пульт от линолеума• 23 февраля 2022
Ответ дляАтаманша
Дай Боже вам ніколи не хворіти.
То як би ви запитали по доброму. Але ж ні, потрібно зробити оцей висер: ’я не розумію вашої мови’. Та при цьому добре розуміти інші пости написані російською.
ФруктЕщеТот• 23 февраля 2022
Ответ дляЗам Ам
Согласна. Половина теперь официально оккупирована
Атаманша
• 23 февраля 2022
Ответ дляБершкомангоЗар
В назві вашої теми нема запитання.
А постити одну і ту ж інфу називається ФЛУД.
Вибачайте що не поставила знак запитання там,де він не потрібен.Я запитала одразу після назви теми
Не буду• 23 февраля 2022
Ответ дляСоня-сонятко
Удалено администрацией...
а пачиму это вы оскорбляете народных избранников?
Атаманша
• 23 февраля 2022
Ответ дляПульт от линолеума
Добре,що мене ображати можна,чи у вас все вибірково, що вам не подобається, те погано?
Зам Ам• 23 февраля 2022
Ответ дляФруктЕщеТот
и претендуют на вторую, неоккупированную, половину, ради чего и было признание оккупированных ошметков
Зам Ам• 23 февраля 2022
Ответ дляНе буду
а до 24 часов ещё можно высказывать свое мнение)
Пульт от линолеума• 23 февраля 2022
Ответ дляАтаманша
Ні шановна, це ви вирішили мене вкусити перша. Ось і отримали відповідь. А я лише відповіла вам де почитати про надзвичайний стан.
ФруктЕщеТот• 23 февраля 2022
Ответ дляЗам Ам
Претендуют, увы, не только на них.
Просто вопрос был про эти две области
Атаманша
• 23 февраля 2022
Ответ дляПульт от линолеума
Серьезно? Очень странно, врунишка.
Ви сарказму не розумієте,ні?
Не буду• 23 февраля 2022
Ответ дляЗам Ам
т.е. советчицу заблокируют?
Зам Ам• 23 февраля 2022
Ответ дляНе буду
т.е. советчицу заблокируют?
ну, если будем хаять власть-да)
Борисфенка• 23 февраля 2022
Ответ дляЗам Ам
Можна. Поволайте, як вам все не подобається. Напишіть в Спортлото.
Атаманша
• 23 февраля 2022
Ответ дляПульт от линолеума
Я нормально запитала чому га мене одразу напали? Ви цього спеціально не бажаєте побачити?Ну таке..