shevskaya26• 25 февраля 2022

Дуже сильне прохання!!!!!

Спілкуйтеся українською в чатах , хай російські боти ломають собі язик і мізки.Херсонщина тримається!
tushka123• 25 февраля 2022
Підтримую! Люди, ми разом! Тримаймося! Віримо! Слава Україні!

Алёнушка78• 25 февраля 2022
Слава Україні, Боже бережи Україну і наш народ
Іринка Українка• 25 февраля 2022
Слава Україні !!!
Ми разом! Ми сила! З нами правда, з нами Бог!
Яся222• 25 февраля 2022
Пусть читают и знают, что их здесь не ждут и всех приверженцев путинского режима никогда не простят. Буде все Україна
Kristal2013• 25 февраля 2022
И снова здравствуй языковый срач. Вы думаете Гугл забанили как переводчик?
tiana25• 25 февраля 2022
Так уже была такая тема. Вы каждый день строчить их будете ?
Elina.Alina• 25 февраля 2022
Молодці!!!Так тримати Слава Україні!!!!
камалинка• 25 февраля 2022
Пофиг на каком языке, главное остановить войну.
Ms_Sambukina• 25 февраля 2022
Дiвчата, гугл та iншi перекладачi майже без помилок перекладають. Знаю це по роботi... Може якщо якiсь дiалекти, специфiчнi вирази й слова - таке не довидолось перекладати, не знаю.... Тож, не то щоб я проти писати рiдною мовою, та хто захоче - розбереться...

Гл@ша• 25 февраля 2022
Ответ дляKristal2013
Не забанили гугл, але він переводить досить своєрідно, немає тієї зв´язки між словами, відразу видно стає що щось не так
Кап_ля• 25 февраля 2022
Внимание!

Против украинцев началась фишинговая атака! На электронные адреса граждан поступают письма с прикрепленными файлами неопределенного характера. Не исключена рассылка подобных сообщений в мессенджеры. Вражеские силы призваны получить доступ к электронным устройствам украинцев для сбора большого массива информации!

‼️В НИКАКОМ СЛУЧАЕ НЕ ОТКРЫВАЙТЕ СОДЕРЖАНИЕ ТАКИХ ПИСЬМ И СООБЩЕНИЙ!!!
марьюшка• 25 февраля 2022
Ответ длякамалинка
Снег на голову• 25 февраля 2022
Ще до позавчора я була дуже проти цього, Але зараз з вами!
автор shevskaya26 • 25 февраля 2022
Ответ дляСнег на голову
Помоліться за нас, будь ласка, о 12:00 у нас буде гаряче, можливо я вже не вийду на звязок, всіх обіймаю , бережіть всі себе і Україну
Снег на голову• 25 февраля 2022
Ответ дляshevskaya26
Автор, де ви ? Вже минула дванадцята. Як ви?
автор shevskaya26 • 25 февраля 2022
Ответ дляСнег на голову
Дякувати Богу! Тільки недавно вилізли з підвалів, з Олешок окупанти гатили по Херсону градом, район Антонівка( житловий) майже повністю зруйнований,
автор shevskaya26 • 25 февраля 2022
Що ж це коїться на білому світі,😭, на мосту валяються трупи, російских теж, половина солдата російського вже другу добу валяється, ніхто не забирає з їхніх