Это гостомель?
Inna Medvetska• 25 февраля 2022
Скоріш всього так
Брат неподалік живе, телефонував недавно. Каже бахкає
Александр_Мариуполь• 25 февраля 2022
ВОРЗЕЛЬ, КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ можливий захід противника у навколишні населені пункти. Будьте напоготові!
Джерело: Сухопутні війська ЗС України
Это уже на подступах в Бучу и Ирпень ,так же как и Гостомель
Джерело: Сухопутні війська ЗС України
Kristal2013• 25 февраля 2022
Ответ дляСюняГуня
Ви живете в Ірпені, то хоч назву навчіться писати((
Вибачте, але більше не можу це читати. Я ваша сусідка з Бучі.
А я думаю ну сколько можно писать с ошибкой свой город?
Ответ дляAmeli20
Девочки, у меня родители в Хуторе Червоном. Это рядом. С ними нет никакой связи. Инет отключили. Телефоны по за зоною. Схожу с ума.
Телефони кол центрів , куди можна подзвонити при потребі, якщо пропаде зв’язок. Дайте своїм рідним і батькам у групи!
0312428030 звоните по этим телефон они подскажут есть ли в той местности связь