ЧупакабраЗеБест• 02 мая в 16:48
Ахахаха, мы лохи! "Хто знає,що за тіньові схеми,зарахування як соцвиплата,а зня"
Я тоже получила 1500 грн, которые Ощадбанк назад тут же отобрал, моя карта заблокирована, деньги которые там были до зачисления тоже.
Нас *бут а мы крепчаем???
категория сами видите.
Нас *бут а мы крепчаем???
категория сами видите.
как так? банк начислил на моя карту полторы тыщи, этими деньгами за чтото расплатился как за покупку.
и что это я такое купила? очень инетерсно
Ответ дляДжемма
Это ошибочно начислили. Так вроде пишут
и что? это дает право распоряжаться деньгами на моей карте? это дает право делать через мою карту какие то покупки?
Olenka_bum• 02 мая в 16:54
На вашому скріні є відповідь - коли помилково нараховано, то і в призначенні платежу повинно бути при поверненні - повернення помилково нарахованих коштів, а ніяк не ’покупка і ТД.’
Це вже наскільки обнагліли з махінаціями, що, навіть, не приховують цього.
Ответ дляДжемма
Это ошибочно начислили. Так вроде пишут
из нас делают лохов. это какая то теневая фишка. а мы все - третьи лица.
Ответ дляOlenka_bum
так и я о чем
Olenka_bum• 02 мая в 16:54
Ответ дляДжемма
Это ошибочно начислили. Так вроде пишут
Писати можна багато чого, але в призначенні платежу на повернення ми бачимо інше
Olenka_bum• 02 мая в 16:56
Ответ дляЧупакабраЗеБест
так и я о чем
Спишуть як соц.виплати з бюджету. І використають на свої потреби.
Що там з кредитами? Потрібно відзвітувати
Ответ дляTAM-rico
Ого, афигевшие! Надо прощаться с приватом
у меня такое в ощаде!
Olenka_bum• 02 мая в 17:03
Ответ дляЧупакабраЗеБест
у меня такое в ощаде!
Хто у вас отримувач цих 1500 під виглядом покупки?
Ответ дляOlenka_bum
без понятия
Olenka_bum• 02 мая в 17:15
Ответ дляЧупакабраЗеБест
без понятия
А ви не бачите в квитанції отримувача?
Ответ дляOlenka_bum
А ви не бачите в квитанції отримувача?
нет, там белиберда какая то
Olenka_bum• 02 мая в 17:21
Ответ дляЧупакабраЗеБест
нет, там белиберда какая то
В мене думки, що отримувач цих 1500 взагалі тоді не ПФ
. Тому і призначення платежу таке ’не стандартне’ для повернення помилково нарах.