МастерЮля• 08 мая в 15:23
Как это можно назвать кроме как геноцидом против своего же народа?
Бить по рашке во время пусть даже и не состоявшегося перемирия, тем самым нарываться на жесткий ответ. И в то же время заявлять о том, что наши установки ПВО почти пусты и сбивать ( особенно балистику) нечем.
Любимка-анонимка• 08 мая в 15:24
Я больше за зиму переживаю, пишут ракет почти нет
ТЭЦ они добьют
Love_Love_Love_• 08 мая в 15:25
Адміни, тут рашаботи вже зовсім з катушок позлітали, ну скільки можна?
Карма хамелеона• 08 мая в 15:26
Ответ дляLove_Love_Love_
Удалено администрацией...
FreeTalk.Zone• 08 мая в 15:28
Они каждый день обстреливают города что так, что так. Поэтому … 🤷🏼♀️
Маска-0b9f• 08 мая в 15:31
Ответ дляМастерЮля
фото
Может это тактическая уловка.А на самом деле всё в наличии
FreeTalk.Zone• 08 мая в 15:34
Ответ дляinresta
Удалено администрацией...
Вы уверены что хотели ответить мне?
Я стесняюсь но спрошу — в каком месте перемирия ? Шахеды и балистики сегодня весь день летает … так что болота в своем репертуаре , врать и гадить только и умеют .. для обстрелов этим гадам и повод не нужен , 5 год войны … а матрехи всякий бред о том что Украина нарушает тишину , ага-ага …
я теж спрошу: рашка провокує , але ж президент країни, на то і президент, щоб не бути гопніком. Він не повинен піддаватись провокаціям.
Можна ж витримати ці 2 дні, і не давати інформаційне виправдовування для противника своїх (ще не зрозуміло яких) зухвалих бомбордувань орєшніками. Це моя думка. Можете вважати мене боягузом, але як є.
виктория7аас• 08 мая в 20:37
Ответ дляЛюбимка-анонимка
ТЭЦ они добьют
У них сейчас другая цель уничтожение железнодорожнойинфраструктуры и подвижного составакриворожсталь домну остановила нечем возить руду вариант ещё что возьмутся за мосты а энергетика сама рухнет тем более спецов тцк гребет
Ответ дляАленький носочек
Ну да, ну да, рашка же без повода бить не будет))
Може і буде, але для чого ця зухвалість? Є (і було) вже купа днів і тижнів, і місяців, - бийте! Но треба було затівать цю возню мишину про «дозволити провести парад» той. Ну тебе питав хтось дозволу, чесне слово! Хочеш бити по параду, бий! Нафіг це так акцентувати і вийобуватися. «Дрони летять» 8го числа, «репетиція» перед парадом. А потом доходить до 9го числа - о, а я дозволив. Та йти ти в сраку, дозволітєль хєров. Краще б мовчки порепетирував, і мовчки уїбав! А не цирк показувати на весь світ. Ми не в цирку, а на війні. Якщо він це забув чи не знав.
Росія працює в своєму режимі. Не підлаштовуючись під дати. Готові на Пасху по нам уїбать, вйобують. Не готові - вйобують тоді, коли готові, і без Великоднів всіляких. А ми кажемо ой суки прям на свято. А по факту самі оно носимося з їх святом як дурень із торбою. Причому безрезультатно буде, як я розумію. Бо «дозволив». Таке враження складається, що це йому навпаки по Москві ніхто не дозволив в цілому, ніколи.