Дівчата, дуже важко та тривожно. Ще коли починають нагнітати, зі своїми передчуттями, та передбачуваннями, то від страху зводить все тіло.
Давайте поділимося нашими друзями меншими, як вони зараз, чи змогли забрати якщо виїхали.
Я їхала в машині з собакою, маленьке кошеня, та хомяк.
Віримо в краще! Слава Україні!
Ответ дляДафна
Котик Марик.
Сидим в селе под Киевом, корм заканчивается, сижу ломаю голову что делать
А поряд немає нічого що купити?
Хомяк Пончик)
Господи, дивлюся на ці фото, згадую як було добре та спокійно в себе дома.
Дай Бог щоб ми змогли швидко повернутися в наші домівки 🙌
Ответ дляKate33
Їхали 15 годин з папужкою. Він, бідолаха, 15 годин нічого не їв. Коли вже дістались до безпечного місця - їв пів години без перестанку.
Ну для папуги точно великий стрес
Ответ дляKatia.Y
Мій Сьомка звикає до нового житла… Хочеться вірити, що це ненадовго. Він хоче до свого додому, до Києва. Дівчатка, тримайтеся! 💙💛
Гарно лежить )
Ответ дляДафна
Нету, в ближайших магазинах либо пусто , либо они закрыты. Надо в Бровары ехать, но как то стрёмненько.
А звичайну їжу не буде їсти?
Крыска-Алиска• 26 февраля 2022
Ответ дляnata-provans
А звичайну їжу не буде їсти?
Захоче їсти, буде їсти все…
Ой, девочки, а мы к родителям приехали в четверг и кошку с собой взяли. Она испугалась и спряталась так, что мы думали, что она сбежала на улицу. Сутки ее не было, мы по соседям ходили искали, по улице звали ее, не было. А вчера ночью муж приносит мою козу! Спряталась, бедолага в комнате, сидела тихо, без еды и воды и вот спустя сутки вылезла из то укрытия! Я так ей рада была)))
Ответ дляMarynet
У мене ще теж є папуга, він неручний, навіть не уявляю, дорогу б напевно не пережив
У мене ручний, тож я його періодично брала до себе (до інших членів сім’ї не йде), щоб лапки відпочили. Якщо ж ви надумаєте перевозити свого папугу - покладіть у коробочку з продухами - так дорогу точно переживе