DarinaAnastasiya• 26 февраля 2022

Як перевести ковідні грощі на армію?

Допоможіть порадою. Як правильно це зробити?
Житомиряночка• 26 февраля 2022
Я тоже хочу, но не знаюб куда.
Sana_T• 26 февраля 2022
Те банки где это возможно, добавили отдельно менюшку ( значек)
Vasilina7755• 26 февраля 2022
Через портмоне я перевела из моно
https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/i...
Житомиряночка• 26 февраля 2022
Ответ дляSana_T
В привате есть?
romanl64• 26 февраля 2022
Я оплачувала через приват, знизу є значок сервіси , натискаєш і тоді натиснути на добро і оплатити
Holms221B• 26 февраля 2022
У мені під картою є-підтримки з’явилася така функція. Там вже всі реквізити. Нажала і перевела. Картка А-банку. В приваті наче така ж функція з’явилась.
Услада• 26 февраля 2022
з якої карти?
приват есть вкладка ДОБРО
з інших через портмоне
flysi77• 26 февраля 2022
Я перевела через моно. Опция другие платежи - благотворительность.
мамаЮля82• 26 февраля 2022
Моно банк карта, там выбрала Другие платежи>Благотворительность >Поддержка армии и выбрать нужную карту, ввести сумму и Всё!
жень• 26 февраля 2022
Переказати гроші можна за посиланням https://earmy.portmone.com.ua/
Також у додатку на Android доступна оплата в меню Благодійність. Це посилання дали в чаті монобанку. Сьогодні переводила кошти. Все добре. Іншими картками також можна скористатись по цьому посиланню
Леннешка• 26 февраля 2022
Ответ дляromanl64
Спасибо
Что подсказали
Перевела 1000
лю4о4ек• 26 февраля 2022
Спасибо девочки переводим
Житомиряночка• 26 февраля 2022
Відтепер з карт єПідтримка можна зробити внесок для допомоги ЗСУ:

• Приват24, меню Сервіси — Добро — Допомога ЗСУ
• Через сервіс Portmone