Maria Rem• 26 февраля 2022

Мене одну бісить канал Страна ua.?

У меня просто слов нет, почему как только я начинаю слышать противный голос Леси, мол у нас не война а денацификация и тд.... Но бл.... Ть чувство как войны... Я в шоке, а в коментах так вообще одни рашики сидят. Может конечно я на нервах.
Але Нерви вони мені капець як тріпають. Мені так боляче коли людина так висловлює своє бачення, і піддакує п..
Може я в чомусь не права, але всі ці дні я плачу за наших солдат ЗСУ, за мирних жителів і дітей , за всіх хвилююсь і вірю в перемогу. 🇺🇦🫀
Але мене бісить 😡🤬😡 страна юа...

Р. С. Пробачте за великий текст. 😌
Nathalie27• 26 февраля 2022
Почему смотрите, если бесит?
KittyKat• 26 февраля 2022
Нафіг ви цю багнюку дивитеся? Мультікі ввімкніть, допомагає значно краще для настрою
автор Maria Rem • 26 февраля 2022
Ответ дляKittyKat
Дякую але раніше років 8-9 дивилась і важала її гарним коментатором....
А тепер наче прозріла