Moon shine• Изменено 27 февраля 2022

Скрізь розповсюджуйте!

Територіальна оборона просить на площадці перед виходом на дахи сипати- муку, шпаклевку, сатенгіпс, щоб зрозуміти - лазив хтось на дах чи ні.
Багато часу витрачає на перевірки дахів!
Репостіть. Копіюйте
Маня..• 27 февраля 2022
Какой город?
Kristal2013• 27 февраля 2022
Ответ дляМаня..
Какой город?
Зачем вам город? Вчитайтесь ещё раз.
олябабич• 27 февраля 2022
Ответ дляKristal2013
Зачем вам город? Вчитайтесь ещё раз.
нулевкам обязательно гужно знать город
Vlada-Maria• 27 февраля 2022
Ответ дляМаня..
Какой город?
У всіх населених пунктах. Зараз це актуально, оскільки русня кинула в бій свої ’консерви’ в тилу. Пильнуйте один одного, спостерігайте, це наша спільна безпека, повідомляйте про підозрілі речі
Vlada-Maria• 27 февраля 2022
Ответ дляолябабич
нулевкам обязательно гужно знать город
Якого Пєруна адміністрація не заблокувала можливість реєстрації нових профілів???
johnyd• 27 февраля 2022
Ответ дляVlada-Maria
По-перше, заблокувала, в перший день війни.
По-друге, ви дивились на дату створення аккаунту користувача перш ніж скаржитись на адміністрацію?
Инесса Марковна• 27 февраля 2022
Удалено администрацией...