УВАГА! ТЕРМІНОВО! НАДВАЖЛИВО!
Українські військові розшукують колону ворожої техніки, що позначена літерою V.
Наголосимо! Це особливо небезпечні терористи, які прибули в Україну зі спеціальним завданням.
Техніка рухається в бік Києва.
Дуже важливо.
Звертаємося до всіх громадян Київської області та Києва! Всі хто бачив, зафіксував, знає місце знаходження цієї колони, терміново надати дані українським захисникам, або за можливості не дозволити їх подальше переміщення.
Це вкрай важливо!
Слава Україні!
#StopRussia
#StopRussianAggression
#RussiaInvadedUkraine
#RussiaInvadesUkraine
Техніка рухається в бік Києва.
Дуже важливо.
Це вкрай важливо!
Слава Україні!
#StopRussia
#StopRussianAggression
#RussiaInvadedUkraine
#RussiaInvadesUkraine
Protruziya• 27 февраля 2022
Ответ дляЛюблю Україну
Топ
Не пишите слово ТОП- этого мало.
Хотя бы короткое предложение.
Protruziya• 27 февраля 2022
Ответ дляМВ0904
Топ
Не пишите слово ТОП- этого мало.
Хотя бы короткое предложение.
Protruziya• 27 февраля 2022
Ответ дляnnnnika
Тему в топ
Не пишите слово ТОП- этого мало.
Хотя бы короткое предложение.
Vlada-Maria• 27 февраля 2022
Підрозділи територіальної оборони просять жителів всіх міст України про допомогу, щоб виявити ДРГ
Підрозділи територіальної оборони просять жителів всіх міст України про допомогу, щоб виявити ДРГ.
Вони зазначають, що потрібно розсипати на сходах перед виходами на дахи будинків борошно, шпаклівку, гіпс тощо... ’Це дасть змогу розуміти чи було проникнення на дах та не витрачатиме сили на перевірку’, - зазначили там.
Також просять не впускати до під’їздів та квартир незнайомих осіб, навіть якщо вони у цивільному одязі. ’Не долучайте до сусідських чатів нових користувачів.
Alina_G1986• 27 февраля 2022
Срочно!