Аноним Первый• 28 февраля 2022
На шегині перестали пускати авто, їх поставили на стоп, пускають піших. Черги неймовірні . Я вже майже третю добу їду зі Львова , в черзі зараз до грушева. Не впевнена, що до ранку попадем чернз кордон. Зранку вже почнеться четверта доба в дорозі, на авто. Кадри страшні і сумні. Мами з калясками, дітками до півроку ідуть 10 і більше км пішо до кордонів, по дорозі люди кидають валізи на обочину і йдуть знесилені далі. В дорозі не хватає теплої аоди для сумішей і мами роблять з того , що перше плпадає по дорозі. На моїх очах мамуся наляля в пляшечку сиру напівгарячу воду з соринками і пішла готувати суміш, на той час іншої води не було.
Аноним Первый• 28 февраля 2022
З‘явилося дуже багато арабів, молоді пацани по 20+років і всі ідуть до кордону, їх цілі ешелони. Вони вчора на шегині почали робити заворушення, ломати турнікети. Таке відчуття, щоїх зтось вмисно довозить і пускають на пішо перед кордонами.
Alienushka• 28 февраля 2022
Ответ дляАноним Первый
А зворотній напрямок як?
Чоловік був у відрядженні за кордоном, тепер повертається з Мілану на Польщу а потім на Вінницю. Я прошу щоб поки залишився за кордоном, то нє, рветься додому. Бо ми тут.
Але ж до Польщі його підвозять а далі як? Щоб перейти кордон ДО України, зараз же не треба довго чекати?
Поїзда назад в Україну ходять жеж з Польщі ? Я думаю йому до Львова добратися а далі вже якось розбереться.
Alienushka• 28 февраля 2022
Ответ дляАноним Первый
Божечки, це ще що за напасть..
Може зайдуть типа а потім зразу вийдуть типу біженці з України...?
Аноним Первый• 28 февраля 2022
Ответ дляAlienushka
А зворотній напрямок як?
Дуже небезпечно їхати вночі. Починаючи з кільця обїздної львова(те кільце, що на шегиню) вже не існує дороги в сторону польщі, все сплощний потік машин . Люди не витримують і лізуть на обгін по зустрічній, так, що а сторону кордону !чотири! смуги , а зустрічним вже нема місяця, створюється хаос. Можна зіштовхнутися лоб в лоб з великою ймовірністю. Але є організовані хлопці, котрі плстійно намагаються то розштовхати. Я вам словами не можу передати, ту картину хаосу , відчаю і страху.
Alienushka• 28 февраля 2022
Ответ дляАноним Первый
Дуже дякую!!! Зараз скину чоловіку, може одумається!
Alienushka• 28 февраля 2022
Не знаю чи можливо поїздом зараз переїхати з Польщі до Львову?
Якщо їздять поїзди евакуаційні зі Львову до Польщі то вони мають бути і назад? Може так легше в´їхати в Україну зараз