Диви яка я пава!• Изменено 2 часа назад

Фільм «Не кажи нікому» 2022

Щойно подивилась цей трилер і здивована тим, що головні герої, розуміючи в кінці суть небезпеки, покірно роблять те, що їм кажуть, навіть не намагаючись врятуватись, не чинять ніякого супротиву.
Хто пояснить, чому так? Причини бути ввічливими в них більше немає.
Якщо основна задумка фільму зрозуміла - він показує, як деяким людям важливо бути ввічливим та зручним, не зважаючи на власні почуття та комфорт (хоча головна героїня-жертва доволі не погано відстоювала свої права та права своєї родини і я вважаю, що вона піддалась почуттям свого чоловіка, який виявився більш мʼяким), то кінцівка викликає питання, чому вони перед обличчям неминучої смерті не спробували зробити бодай щось ? Та ж головна героїня, переймаючи поведінку свого наляканого чоловіка, робить так, як робить він.
Як Вам взагалі враження від фільму ?
Зробіть вибір:
вже голосів: 6
Фільм шокував
Фільм не лишив особливих емоці
Фільм лишив змішані емоції
Не дивилась цей фільм
Результат
Спасу мир• 2 часа назад
Фильм классный, но наверно не было бы его, если б сопротивлялись)
автор Диви яка я пава! • 2 часа назад
Ответ дляСпасу мир
Є ще інша версія, 2024 року, я не дивилась ще його, але пишуть, що там жертви в кінці чинили опір.
маринабаранова• 2 часа назад
Ответ дляСпасу мир
Первый раз - я наткнулась на этот фильм, переключая каналы, позапрошлым летом: как раз шла концовка фильма. И я была просто шокирована увиденным: что это?
После я просмотрела фильм полностью, и мой шок удвоился : этот ужас происходит в Европе, в наши дни. Люди - с виду, нормальные...
Но потом - начинаешь понимать этот вымысел, главную задумку фильма: показать простому обывателю - к чему приводит отсутствие критического мышления, согласия с происходящим, нежелание спастись, отказ от сопротивления. И стать жертвой...
Фильм страшный и очень тяжёлый- но его надо посмотреть и крепко призадуматься!
Ліньки гуглить• 45 минут назад
Мене він дуже обурив через бездієвість головних героїв. Американська версія з Джеймсом Макевоєм набагато більше сподобалась