Дівчата хто підписаний на якісь російські групи у телеграм чи вайбер? Пускають вони заклики до повстання від Пу?
Я підписана на телеграм канал, останній час навіть його не читала, на даний момент було не актуально.
Сьогодні відкриваю,а там заклики припинити війну і скинути Пу.
Думаю чи це хакери працюють, чи люди "празрєлі"?
Valerya007• 01 марта 2022
Хакеры. Блогеров уже взламывали до этого, я создавала тему. И я получила такое же сообщение в другой группе
Anita123-13ef• 01 марта 2022
Что бы призывать надо вставать и идти. А не постить картинки давайте идите а я тут посижу
Ответ дляОливка123
Вчора дивилась відео як демонстрація з декількох десятків протестуючих тікає від одного (!) мєнта з палицею. В нас вже б кілька жіночок його скрутили організовано групою.
Ми також сміялись з того відео, і чуть не плакала як жінка на блокпосту в Україні доє...десь до окупанта, який озброений до зубів.