Мета фейкового відео про капітуляцію – посіяти паніку і схилити військових до здачі
Центр інформаційної безпеки попереджає, що якщо раптом ви побачите відео, де президент Володимир Зеленський говорить про капітуляцію України – не вірте, адже це буде діпфейк.
«Уявіть, що бачите в телевізорі Володимира Зеленського, який робить заяву про капітуляцію. Ви бачите його, ви чуєте його – а отже, це правда. Але це не правда. Це технологія діпфейк. Це буде не справжнє відео, а створене через алгоритми машинного навчання. Відео, зроблені через такі технології, майже не можливо відрізнити від реальних», – ідеться в повідомленні.
Ваш психолог• 03 марта 2022
Анонімус же створив і ми бачили ’виступ путі’ -той варіант,який влаштує весь світ і Україну.
Чули ту промову,яку хотіли б почути люди у всьому світі.
Але ,на жаль,це просто майстерно змонтоване відео.
До речі,не факт,що коли ми бачимо путю ,то це він говорить в живому стані.Так,він говорить в контексті останніх подій,дуже схоже,що говорить ’сьогодні’.
Але,виявляється,так кожен день можна ’корегувати’ під останні події.
Ми іноді (!) і за останні дні дуже мало ’бачимо’ путю.
Може,то все змонтовано ?