Дівчата, не на кидайтеся на мене. Але хочу прийняти рішення, якщо виїду з дітьми 6 і 4 класи, думаю надовго. В пріоритеті вже стоїть освіта дітей. Де краща освіта в Німеччині чи Франції? І які там нюанси
Ответ длякласс123-7dcf
Зачем раздражать, если бежите- бежите тихо, писали уже
Ще нікуди не біжу. Не гнівайтеся. Нам теж не солодко. Чому я повинна 24/24 читати про війну. Ну запитала про освіту, щоб якось відволіктися від цієї ситуації. І запитую точно не в наших дівчат, що в Україні, а в тих які за кордоном живуть. Чому така злість?
класс123-7dcf• 04 марта 2022
Ответ дляchornoruk
і ви не гнівайтесь, просто багато хто залишився, не має змоги тікати, їм набагато гірше ніж вам, якщо вони залишаться, а у вас ще й вибір між такими країнами, то ж будьмо людьми.
Ответ длякласс123-7dcf
В мене немає ніякого вибору. Я на сході, і страшно виїжджати на західну, щоб доїхати до кордону. З Охтирка/Сум/Харківа такий потік машин, пробка…Виїхати не можливо.. щоб відволіктися, вирішила поцікавитися. Просто сьогодні як прочитала в новинах про Херсон, чеченців і масове ґвалтування жінок і вирішила час настав. Щось потрібно робити.
класс123-7dcf• 04 марта 2022
Ответ дляchornoruk
не читала про таке, це фейк