Дівчата, спокійної ночі і мирного неба над головою нам усім!
Уже 10 день не можемо рішитися виїхати з Києва.
Перші дні лякали великі затори, бо у нас грудна дитина і боялися застряти. Зараз лякає не стабільність на дорогах.
Батьки з Тернопільської області (село зі всіма зручностями і домашніми харчами) кожного дня плачуть і просять їхати до них.
А я через свій страх не знаю що робити. Головою розумію, що треба рятувати дитину. А серце тремтить від страху на дорозі і що буде там завтра.
Проголосуйте будь ласка, якби ІМЕННО ВИ зробили будучи в моїй ситуації.
Їхати хочемо на власному легковому авто.
Всім дякую.
Результат:
вже голосів:
109 (88.62%)
Їхати в Тернопільську обл
14 (11.38%)
Залишатися в Києві
Ответ дляQorianka
Ехала бы, но на поезде
З грудиною дитиною на поїзді ще більше страшно
Ви маєте вирішити, наскільки страшно в Києві та наскільки страшно уявити себе в дорозі. І от де більш страшно, те не вибирати. Коли я вагалася, то згадала статтю, дівчата кидали за тиждень до всього цього, там було про те, що є 2 дні на виїхати, потім буде те все важко. І друге, що мене штурхнуло, в темі теж хтось написав: а вдома сидіти спокійніше? І так, і так стрьомно. Це мене і підняло в дорогу, бо вдома так само нерви були вже. І то тоді ще було спокійно більш, всі тільки на підході були якраз. Зараз важко радити, не бачачи ситуації зсередини((( просто все обдумайте та попросіть звище дати знак, як має бути, щоб найкраще саме для вашої сім´ї було🙏
Ответ дляКвиточка
Щиро дякую за Ваш коментар і думку.
У мене гормональний стан, голова не працює на жаль
Что_по_чем• 05 марта 2022
Моя сестра с детьми вчера перемещалась, все нормально на дорогах было. Маршрут не пишу…. Но расстояние большое преодолели.
Protruziya• 05 марта 2022
Автор, сегодня видела автомобиль легковой: на дверцах ручек желтые ленты и на стекле надпись ’дети’. Модет пригодится.