minerva25• 05 марта 2022

Payoneer: як далі вивести кошти? На віртуальну карту чи гривневу приватбанку?

Дівчата, отримала гроші з Upwork на Payoneer. Як далі їх вивести на Приватбанк? Замовила віртуальну долларову карту. Це на неї потім виводити? Чи можна якось додати гривневую свою?
Яся222• 05 марта 2022
Монобанком пользуетесь?

автор minerva25 • 05 марта 2022
Ответ дляЯся222
Монобанком пользуетесь?
ні. можу створити. підійде?
Яся222• 05 марта 2022
Ответ дляminerva25
ні. можу створити. підійде?
Да. Пионер - Монобанк долларовая, самый удобный вывод, нет минимального лимита. На приват минимум 200 долларов сумма вывода, по крайней мере у большинства стало так.
Яся222• 05 марта 2022
И чтобы пополнить карту, нужно зайти в моно выбрать Пополнить карту - увидите Пионер - привязывается аккаунт и выводите. Через банк всё делается.
автор minerva25 • 05 марта 2022
Ответ дляЯся222
цю карту монобанка можна прикріпити прямо з особистого кабінету на сайті Піонера?
dramasss• 05 марта 2022
Ответ дляminerva25
Так , дуже зручно .
Через один робочий день кошти будуть зараховані , якщо до 17:00 здійснили вивід коштів
автор minerva25 • 05 марта 2022
Ответ дляdramasss
Так , дуже зручно .
дякую)) рееструю поки монобанк. Ще питання: виводила вперше на піонер той, злопало 30 долларів майже. це раз в рік такий збір чи як?

dramasss• 05 марта 2022
Ответ дляminerva25
Нажаль це комісія при кожній операції , до 2%
dramasss• 05 марта 2022
Наприклад , вам перераховано 1000$, комісія піонеру 3$. Залишається на вашому рахунку 997$ . При виведенні коштів на моно або інший банк - комісія 2% . На карту ви отримуєте 997$ - 2% = 977$
mar_mar• 05 марта 2022
Піонер раніше мав абонплату річну, десь біля 25-30 дол.
автор minerva25 • 05 марта 2022
Ответ дляmar_mar
то напевно зняло річну все таки. дякую)