Мираколина• 05 марта 2022

Выпустят ли мужчину за границу?

3 дочки (2 несовершеннолетние, одна еще студентка и не работает)
2 из них имеют инвалидность

какие шансы?
lana2405• 05 марта 2022
Здрасьте, приехали.
Ну нет конечно.
annetta888• 05 марта 2022
Да, если ребенок-инвалид
автор Мираколина • 05 марта 2022
Ответ дляlana2405
Здрасьте, приехали.
Ну нет конечно.
почему?
Olena Dnepr• 05 марта 2022
А если у нас одна дочка 14 лет, имеет инвалидность, тоже не выпустят ?
Yana_pl• 05 марта 2022
Ответ дляlana2405
Здрасьте, приехали.
Ну нет конечно.
Так з дітьми інвалідами випускают же.
noraone• 05 марта 2022
Ответ дляlana2405
Здрасьте, приехали.
Ну нет конечно.
Как от вас злобой веет(((
dieforlife• 05 марта 2022
Ответ дляYana_pl
Так з дітьми інвалідами випускают же.
Навіть якщо мама є?
Kate33• 05 марта 2022
Випустять 100%, якщо є докази, що діти з інвалідністю. Родич так поїхав до Німеччини.
Vishnya -63a7• 05 марта 2022
Ответ дляMama Sofii
Выпустят
irinaVdovichenko• 05 марта 2022
Ответ дляKate33
І немає значення на кого з батьків оформлена дитина?
Якщо на батька то більше шансів, я так розумію, а от якщо на матір ?
Дробот И.• 05 марта 2022
Ответ дляirinaVdovichenko
А как может ребенок быть на кого- то оформлен?
Kate33• 05 марта 2022
Ответ дляirinaVdovichenko
Тобто «на кого оформлена»?
Каллипсо• 05 марта 2022
Капец, дочь с серьезным диагнозом. Муж воюет, я в Харькове с ней вдвоем. А тут мужиков вывозят ...Блин, я такого не пойму, извините
irinaVdovichenko• 05 марта 2022
Ответ дляKate33
Тобто «на кого оформлена»?
В документах є графа на утриманні … і туди вписують когось із батьків.
Безимени890123• 05 марта 2022
Ответ дляnoraone
Как от вас злобой веет(((
А що дивного!? Чому чийсь чоловік зараз під обстрілами, а чоловік автора хоче за кордоном ховатися.
irinaVdovichenko• 05 марта 2022
Ответ дляМираколина
почему?
У вас прописано на утриманні кого з батьків знаходиться дитина інвалід?
Каллипсо• 05 марта 2022
Ответ дляБезимени890123
И я не понимаю .... Почему одни воюют, а другие бегут как крысы
KNatalichka• 05 марта 2022
В нас не приписано такого, але зрозуміло що мама доглядає, а тато один працює в сім´ї
Безимени890123• 05 марта 2022
Ответ дляКаллипсо
Прийміть найщиріші співчуття! Ми змушені були втікти з донькою і собакою. Це було пекло!
Kate33• 05 марта 2022
Ответ дляirinaVdovichenko
Не знаю, на кого записані. Мабуть, на маму (логічно для мене)
Дробот И.• 05 марта 2022
Ответ дляБезимени890123
Чому ховатися? 3 дитини, 2 з інвалідністю. Ви що?
irinaVdovichenko• 05 марта 2022
Ответ дляKNatalichka
Ну чому зрозуміло, навпаки теж може бути.
Цей чисто формальний момент може не випустити за кордон тим кому потрібно.
Безимени890123• 05 марта 2022
Ответ дляКаллипсо
І потім повернуться відгодовані, не втомлені і почнуть для себе гарне життя будувати, відштовхуючи родини загиблих або скалічених Захисників.
Безимени890123• 05 марта 2022
Ответ дляДробот И.
Одна дитина геть доросла, студентка і мама, що не впораються з двома дітьми? При тому, що волонтери допомагають, супроводжують. Нащо там чоловік?
Каллипсо• 05 марта 2022
Ответ дляБезимени890123
+++
Янна_• 05 марта 2022
Ответ дляKate33
В удостоверении чье фото ?
alisha12• 05 марта 2022
Знакомого выпустили сегодня с женой и детьми, двое детей, у одного тяжёлая инвалидность.
Виктория 2013• 05 марта 2022
Думаю да!!
Знакомые выехали 2 дочки+ сын 19 лет.
Папу выпустили как многодетного, а сын у них имеет инвалидность( документа при нем не было) поверили на слово,но они очень, очень просили со слезами.
Берите все доки,что есть!!!
Coffee is Love• 05 марта 2022
Ответ дляirinaVdovichenko
Шта?
WomAnn• 05 марта 2022
Ответ дляdieforlife
Навіть якщо мама є?
Не навіщо, а по закону.