От дивлюсь як надають першу допомогу окупантам , які вбивають наш народ і мене просто розриває ! Я медсестра , але я б не змогла допомагати цим покидькам. Нехай відкидають копита від больового шоку, нехай нагноюються їхні рани, нехай вони корчаться від болі без знеболюючих і в якійсь закритій камері. Чому наші медики їм надають першу допомогу!? Обов‘язок? Так, але не для цих тварюк , які ніби нічого не знають куди вони йшли!
Я їм не вірю, тому промовчу, щоб зробила на місці наших добрих вояк.
Моніторю інформацію з різних джерел. Вони все розуміють. Буквально на днях піймали чотирьох деверсантів. Пімічали фарбою газопроводи у селищі. Всім по 18-22 роки. Вони свідомо це робили, а як піймали то відразу ми не знали, ми невинні... Такі не заслуговують на довіру та утримання. Зараз воно брее, а ще годину назад планувало зробити те, що могло загубити сотні невинних життів.
І мене теж рве на частини від ненавісті до них.
Їхали знайомі з Харьківа, у нас ночували. Я такого страху ще не бачила у людей. Вони сиділи з малими дітьми на дачі у підвалі, без опаленя, води і їжі почти не було 4 дні. Приїхали, помились, і нема одягу у людей, дітки голі лягають, я наплакалась так що серце болить. Зібрали все, що змогли і одяг і перше необхідне.
Крістіна ТАРО• 05 марта 2022
Мені не шкода їх. Їм же нас не шкода. Але у війни свої закони. А, взагалі, вони реально багато не знає навіщо опинилися і Україні.
Ответ дляТАРО YouCanDo
В то что не знают и на учениях, не верю. Все они знают суки. Просто их методичка указывает им говорить про учения и незнание в случае плена.
1234svetsvet• 05 марта 2022
Не змогли б коли ви отут сидите. А якщо перед вами людина, яка потребує допомоги я думаю людяність би ваше перемогла. І через сльози допомогли б.
Сижу зараз та плачу, не можу прийняти оце все.
А их медсестра не поможет нашему воину, он тоже будет от болевого шока мучиться.
Все же не каменный век, такой долгий путь прошло человечество, хоть немного дикость слететь должна была.
За каждое преступление свое наказание, они солдаты, исполняют присягу, таковы правила. Направьте свою ненависть на отдающих эти приказы!
Ольга Бомбина• 05 марта 2022
Ответ дляtanga
Думайте о том что они нам нужны как свидетели в Нюрнберге.
Ну и плюс можно из них какие-то сведения выбить.
Та що з них можна вибить?
В них одна легенда: не знали, не чули і т.д.
brilyantik• 05 марта 2022
То, як наші хлопці поводяться з ворогом - показує, що ми, українці, ЛЮДИ!!! Всі ми різні, але і ті, кого обдурили командири, малі пацани бачать нашу доброту, милосердя, вони цього ніколи не забудуть. Не треба продукувати ще більше зла, авторе! Нам багатьом болить, нам гірко, є лють, але все ж треба лишатись людьми
brilyantik• 05 марта 2022
Ответ дляТАРО YouCanDo
Є повні відморозки, відбиті, як їхній прєзік. Слухала запис телефонної розмови цих ви###дків, там жах, що розказував один іншому ((( отам і в мене ненависть з´явилась. Але це дуже погане відчуття. Хоч і природнє в таких реаліях
brilyantik• 05 марта 2022
Ответ дляИринаКа
Я думаю, що поза зйомками відео вони все-таки знімають стрес...
Теж так думаю
Честно? Я вас понимаю. Ямсмотрю на пленных летчиков и у меня одна мысль - перегрызть глотку, буквально! Радуюсь трупам рашистов по телику. При этом, в прошлой жизни я от вида крови падаю в обморок. Сейчас у меня кроме ненависти нет ничего, особенно к летчикам. Эта тварь знала, что бомбит дома
Безимени890123• 05 марта 2022
Ответ дляселедка
Ви не медсестра, і мабуть не людина. Не вам вирішувати і не нам.
І доречі автор, звідки ви родом? так для загальної картини.
Мабуть ви не бачили рештки людей, розкиданих по Харкові після авіональоту.
Ответ дляселедка
Подивіться Чернигів після бомбардування. Я тільки сьогодні можу вільно дихати. Суцільний біль, розпач та жах. Пілот завжди точно знає що він знищує. Абсолбтно точно.