venus• 06 марта 2022

Польща, Румунія, Германія… Їхати чи не їхати.

За кордон на тимчасовий захист?Хто в роздумах, чи вже там?Яку країну плануєте їхати,чи вже там?Як шукали житло,як з тваринами?Хто їхав машиною,де ваші чоловіки?
З 24.02 скидаюся то там,то там.Вже втомилася,квартиру зняти не можу знайти в місці де безпечно.Розпач.Треба повертатися до малої частини життя,вчити дітей,працювати,як?Як зібратися і діяти?Дівчата,які плани?
Елена- Ленаа• 06 марта 2022
Теж цікаво.

vetka• 06 марта 2022
никаких. сидим дома. как подумаю, что нужно либо тратить кучу денег либо жить в жутких условиях, то выбираю дом. правда смотря из какого вы города.
РойЛеля• 06 марта 2022
Ответ дляvetka
Живу в жутких умовах, як ви пишите.
Але так тихо і спокійно. Діти сплять спокійно.
Зараз ще не час думати про навчання дітей. Задача вижить і не покалічиться. В першу чергу це наш обов´язок перед дітьми. А умови можна витримать. Закрити очі і терпіти, ждати
vetka• 06 марта 2022
Ответ дляРойЛеля
Живу в жутких умовах, як ви пишите.
так я же и пишу смотря из какого города автор. я из Киева. пока сидим ждем.
автор venus • 06 марта 2022
Ответ дляvetka
Я також із Києва.Зараз в Тульчині.
Kiev-tanya• 06 марта 2022
И мы в Киеве
julia0311• 06 марта 2022
Ответ дляРойЛеля
Живу в жутких умовах, як ви пишите.
Расскажите, какие условия.
Julieke• 07 марта 2022
Выехали из Ирпеня. Успели во время. Работу разбомбили.... Начинаю тоже думать про Польщу...