Kirkaaa83• 08 марта 2022

Зачем в США наши беженцы?

Кем они там работать могут? Это получается опять же только женщин и детей со стариками пустят?
Freedom_• 08 марта 2022
А откуда информация что США принимает беженцев?
автор Kirkaaa83 • 08 марта 2022
Ответ дляFreedom_
С тг каналов
автор Kirkaaa83 • 08 марта 2022
Просто там и в мирное время ценились разве что айтишники да врачи, а беженцы куда на работу
Echo88• 08 марта 2022
Ответ дляKirkaaa83
На беженство в США сейчас можно податься только находясь на территории США. То есть если вы были, например, в туристической поездке в США на момент начала войны в Украине, или если у вас есть открытая виза США. Без визы вас не посадят на рейс
Miss-Miss• 08 марта 2022
США не приймає біженців. Тільки по візам
автор Kirkaaa83 • 08 марта 2022
Ответ дляMiss-Miss
Ну ок, а при наличии тур визы куда на работу? Там дорогая жизнь
за крок до весни• 08 марта 2022
США наразі не приймає біженців.
Здається з другого березня надали TPS (тимчасовий захищений статус) тим, хто на перше березня уже перебував на території США. Тобто у людей міг завершуватися статус, який надавала їм попередня віза (робоча, студентська, навіть туристична), відтепер вони мають право подати на цей новий статус TPS і скористатися ним. Цей статус дозволяє жити і працювати легально на території сполучених штатів, поки діють тимчасові умови. Але не дає інших дотацій та привілеїв (страховка, виплати) Після завершення дії тимчасового статусу, людина повертається у свій звичайний статус, який у неї був до цього.
за крок до весни• 08 марта 2022
Це у т.ч. захист від депортації тих, хто у депортаційному процесі. Їх не відправлять зараз назад.
alistar• 08 марта 2022
А якщо прилетіти до Штатів (умовно завтра) по тур. візі, то на TPS вже не можна податися?
Coffee is Love• 08 марта 2022
Те кто сейчас получает визы в США - это кровные родственники находящихся там - родители, например. Моя кума отправила своих деда и бабушку к из дочери, она уже лет 10 живет в США.
за крок до весни• 08 марта 2022
Ответ дляalistar
Так як це працює сьогодні - ні. TPS зараз лише для тих, хто уже перебував на території Штатів на 1 березня або раніше.
Точніше ,подати ви зможете, але отримаєте відмову, також це може погано відобразитися на вашій візовій історії (бо ви при перетині кордону заявляли іншу мету - туристичну, можуть розцінити як обман).
З часом можливі зміни. Треба слідкувати.
Marka34• 08 марта 2022
Авториця провокатор Таких видно за кілометр
PieceOfcake• 08 марта 2022
Ответ дляalistar
Ні, не модна. Лише ті можуть, хто на 1 березня був там вже.
PieceOfcake• 08 марта 2022
Імміграційні адвокати пояснюють щодня, що програм біженство в США нема. І не буде. Зараз зробили можливість українцям поїхати по туристичній візі до родичів. Не на довго. І то не всіх випускають. Все як завжди, якщо у вас мало доказів, що ви повернетесь додому, то ніхто візу не дасть. TPS для тих лише, хто на 1 березня був там в США вже.
автор Kirkaaa83 • 08 марта 2022
Ответ дляMarka34
Вам мерещится…
Юся шопоголик• 08 марта 2022
Автор не вводите в заблуждение сша не принимает беженцев, и почти всем украинцам после начала войны приходит отказ по визам, получили единицы у кого так близкие родственники
автор Kirkaaa83 • 08 марта 2022
Ответ дляЮся шопоголик
Так если есть виза b1/b2 ? Я конечно не собираюсь пока, верю в лучшее
ElenaMari• 08 марта 2022
Это наши туда хотят, а то что США хочет не известно!
ElenaMari• 08 марта 2022
Ответ дляKirkaaa83
У меня знакомые переехали в США из за бабушки которая там много лет, так они не работают пособие получают. Женщина дочка ухаживает за этой бабушкой и тоже деньги получает. Но они там два года. Может когда то пойдут работать.
mikama• 08 марта 2022
А где вы взяли информацию что сша берет беженство?!
автор Kirkaaa83 • 08 марта 2022
Ответ дляmikama
17 пост, источник телеграм. За достоверность не ручаюсь
gleekovna• 08 марта 2022
Ответ дляKirkaaa83
Канада и США - это разные страны
Хомикаса• 08 марта 2022
Ответ дляKirkaaa83
С тг каналов
Просто тем, кто заехал туда, до начала войны, могут дать статус беженцев, тем кто уже и так там был, из Украины...