Блін! Тікали і навіть якогось гребінця не взяли. Пишу продавцям, але розумію чому ніхто не відповідає. У нас тут є тільки Укрпошта. Бюджет 150-200 грн. Тут є гребінці родичів, але якось не хочу чужими користуватися. Шукаю середній або великий брашинг, новий. Але, будь ласка, не наражайте себе на небезпеку і відгукнуться тільки ті, хто живе у спокійному місті. Слава Україні!
СтрашнаяНаташа• 09 марта 2022
Навпаки, це добрий знак, що і в таких умовах ви піклуєтеся про красу))) Успіху вам у пошуках!