Підкажіть, будь-ласка, місцеві мешканці, ринки- базари чи інші локації Львова де можна придбати сала.
Лікуюсь зараз в онко центрі, низькі лейкоцити, для підняття порадили їсти солене сало.
За солене не впевнена, а свіже на будь-якому базарі можна купити, про привокзальний вже написали, ще з більших Краківський біля роздоріжжя Шевченка-Городоцька і Шувар на Сихові, він величезний, але я в ньому не дуже орієнтуюся, де домашнє шукати. Крім того, є багато дрібних базарчиків.