juljashalaj• 11 марта 2022

Поясніть мені. Може я щось не доганяю. Але що це за НАХ??

нова_Я• 11 марта 2022
В вашому запитанні вже є і відповідь

Vodoleya• 11 марта 2022
а что не так?
Ksenia-e9d7• 11 марта 2022
Что вам не понятно?
автор juljashalaj • 11 марта 2022
Ответ дляVodoleya
а что не так?
Виходить, офіційно дозволено мирному(!) цивільному носити зброю і вбивати?
Для чого таке узаконювати?
Для рос пропаганди - тепер і вагітна є потенційно небезпечною, бо може стріляти
Це ж якийсь сюр
Kvitkaliliia• 11 марта 2022
Ви в курсі, скільки наших хлопців отримали термін за вбивство сєпарів на Донбасі в 2014-15 р.р???
Та ту та• 11 марта 2022
Ответ дляjuljashalaj
Для чого таке узаконювати?
Це ж якийсь сюр
Ниче не сюр.
Прийдёт это чмо хлебушка у бабки попросить, а она его ’ накормит ’

Все правильно.
Belosnezka1980• 11 марта 2022
Ответ дляjuljashalaj
Для чого таке узаконювати?
Це ж якийсь сюр
Не нервуйте, з першого дня війни, жінки і діти потенційно небезпечні для раші.

автор juljashalaj • 11 марта 2022
Ответ дляТа ту та
Ниче не сюр.

Все правильно.
Вона це і без таких законів може зробити, і нічого їй не буде
Coffee is Love• 11 марта 2022
Ответ дляjuljashalaj
Для чого таке узаконювати?
Це ж якийсь сюр
Закон утвердили, чтобы никогда впоследствии никто не мог предъявить мирному что он превысил силу или использовал запрещенные приемы.
Любой суд мирного теперь оправдает если он убил нападающего.
нова_Я• 11 марта 2022
Ответ дляjuljashalaj
на расєє вже сміються, коментують ’ дали обезьянам гранаты((
Kvitkaliliia• 11 марта 2022
Ответ дляjuljashalaj
Ви не праві. Було б, якби не прийняли це закон. Але, судячи з попередніх Ваших тем, марно щось пояснювати