КРАСА-КОСА• 12 марта 2022
Долбой»би, інакше не назвеш. Якими треба бути самогубцями, щоб допустити навіть таку думку.
Татьяна 0285• 12 марта 2022
Ответ дляkystik
Да не, это вброс. Про хнр ещё поверю. Но про западную х..ню, да ещё и во главе с Яныком?? Такого даже обкуренный не представит
В них хороші постачальники наркоти походу, це ж треба так обдовбатися шоб таке морозити
Ответ дляkystik
Та вже другий тиждень в нас тих сєпарів обдовбаних виловлюють з ідеями ФНР
Схиляюсь до думки що х@йло під шумок вирішив позбутися Федоровича , бо нашо йому зайвий рот готувати . А так як він збочинєць ще той, то не придумав йому легшої смерті , як відправити в логово бандерівців )))) Цього разу в нього би не яйцями пуляли ))))
alenka3108• 12 марта 2022
Ответ дляТатьяна 0285
Там Кадырка дон такую забористую дурь им поставляет, эффект на лицо. И беларусы тоже в теме((