Створила темку, з проханням підтримати канал на ютубі. Так, вже зараз дійшло, що це проти правил форуму. Це навмисне, просто з цими подіями геть вилетіло з голови.
Каюсь, більше не буду. Тема видалена адміністратором.
Взагалі краще зосереджусь на роботі на інших ресурсах, бо тут другий день вигрібаю "вдячності". І це дуже неприємно, коли ти свої знання, досвід, енергію намагаєшся спрямувати на допомогу людям, а тебе на кожному кроці звинувачують в якихось маніпуляціях, нечистих намірах.
Просто для всіх хочу сказати те, що вже сьогодні писала в якійсь темі - моя принципова позиція ще до війни була не брати гроші за свою психологічну допомогу. В мене на те є свої причини. Тобто, в цьому напрямку виключно волонтерю. Нічого змінювати після нашої перемоги не збираюсь. В мене є інша робота і, відповідно, дохід - зовсім в іншій сфері.
Створювала тут, правда, одного разу в продавалці оголошення, де поставила плату 300 грн просто для того, щоб люди не лякались безкоштовності і не думали, що така допомога неякісна (після того, як безкоштовне оголошення довго висіло і не мало жодного відгуку). Правда, це теж не допомогло.
Хочу подякувати дівчатам, які допомагали і підтримували. Ну а решті - я все розумію. Проекція - дуже поширений механізм (психологічний захист)
Kristal2013• 13 марта 2022
Если бы вы не плодили темы,а поддерживали нормальный разговор в одной в своей теме, вас бы больше читало. А так, вы как неуравновешенная плодите темы, с ссылками которые не открываются, отгавкиваетесь на неудобные вам комменты - ну вот итог, удаление ваших тем.
Ответ дляKristal2013
А что не так ?
Что случилось ?
Ответ дляKristal2013
Спасибо, что разъяснили. Это моя последняя тема на этом ресурсе. Даю слово.
Отгавкалась я, кстати, 2 раза - и только потому, что я тоже живой человек. И были потрясения свои. А в одной теме разговор долго не поддерживается на Советчице, кроме тех, что вызывают резонанс (кстати, во многом именно благодаря яростному противоставлению мнений в теме).