Ну что, сегодня 14, а конца войне так и нет... Все так верили и ждали .... Какие там ещё даты были? Как не потерять веру, что скоро будет мир(?
happy camomile• 14 марта 2022
Ответ дляDalilight
Все разрушат сволочи
Очень надеюсь,что закончится все раньше.
Майстерня домашнього текстилю• 14 марта 2022
Ответ дляanna_2014
Мда.... а как у вас там обстановка?
Поки норм, вчора електрик приходив, треба було замінити автомат, все зробив, зачистив поплавлені кабелі, поставив новий автомат і ні копійки не взяв. Ми без влади, без поліції. Люди самі організувались, миємо, чистимо бомбосховища, на всякий пожарний, створюємо загони охорони, волонтеримо, чинимо спротив, мародери в основному підлітки і молодики, їх не багато і всі вони прив´язані скотчем до стовпів, облиті зеленькою. Я в шоці, що люди в нас такі зібрані.
Galyna1211• 14 марта 2022
Ответ дляenglish_teacher
Зачем вы такое говорите? Каждому воздастся по его вере!!! И да, Бог есть!!!
Извините, но
nata-provans• 14 марта 2022
Ответ для*ZaBaVa*
А чего Подоляк придурок?? Я бы не сказала.
Бо люди в нас такі, їм ніколи не вгодиш
Колись сказав мені дуже близький друг, який все це бачить там з 14 року, що наші люди заслужили(
Бо приходили до наших солдатів на позиції, а потім передавали інформацію окупантам, потім наших розстрілювали
Ответ дляGalyna1211
Извините, но
Бог завжди домомагає, захищає руками людей.
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Молодцы. Держитесь!
Ответ для*ZaBaVa*
Я об этом, он Подоляк
И я о нем! Чем он не придурок? Такое ощущение, что он не за Украину(!
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Вы правы! Нужно молиться и верить!!!
Ответ дляenglish_teacher
Вы правы! Нужно молиться и верить!!!
В кінці жовтня ми ніяк не могли знайти житло для аренди, а вже холод був добрячий. Якось сіли, помолились, прочитали акафіст святому Миколаю. І чудо сталось, ще раз позвонили по номеру телефону, де відмовили нам, і власник квартири згодився здати нам квартиру. Через день ми переїхали. І зараз навіть не бере плату за неї, просить по можливості комуналку заплатити. І вчора ми знову зібрались на молитву і просили Миколая заступництва, точно не відмовить)
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Ну, я наприклад, точно знаю, що вся ця котовасія точно не на довго. Сусід зверху продовжує ремонт)
На днях девочка тоже писала про соседа с ремонтом, в Лисичанске)). Я наконец созрела прибить полочку - с начала войны лежит)). Ну как созрела, мужа прошу))
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Я читаю псалмы 90, 26 и 50. И молитва на задержание! Очень сильные!!!
Gitelnitsa• 14 марта 2022
Ответ дляanna_2014
Мда... может сосед окна заколачивает?
Они ж в оккупации, у них должно быть тихо. Чем же заниматься, как не нужным делом?
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
…
Ответ дляАнка ку
…
Бо це війна, яку не ми почали, це війна, яку ніхто з нас не хотів, не чекав. Зло вимагає помсти. Всі ці жертви не будуть марними, зло буде покаране і знищене.