Спливає у пам´яті слово Народини із колись прочитаного чи почутого. Як воно використовується правильно?
Бонні Паркер• 16 марта 2022
’Уродини’, ’вродини’ (з наголосом на другому складі) -- так, вірно, це старовинний аналог словосполучення ’День народження’, наскільки я знаю.
Борисфенка• 17 марта 2022
Народини - це свято з нагоди самого факту народження дитини, дитині 0 років, пару днів чи пару тижнів.