Здравствуйте.едем на Львов.Нужно сегодня переночевать.семья 3 чел.или возле луцка.оплатим!!!
Центр допомоги біженцям. КРЦ «Адреналін сіті»
💙💛Ми запустили проект ’Центр допомоги біженцям’ в Адреналін Сіті - м. Луцьк, вул. Карбишева, 1.
Маємо два варіанти поселення:
✅1. Тимчасове перебування - ми можемо розмістити в перспективі до 500 переселенців (зараз готові місця на 200 осіб).
БЕЗКОШТОВНО!
❗️️Телефон Центру: 095 124 90 08
.
Забезпечуємо безкоштовно:
✔️обладнані спальні місця для ночівлі і тимчасового перебування - до 500 готових місць для біженців;
✔️харчування - гаряча їжа, чай;
✔️цілодобова медична допомога від @Behealthy - клініка сімейної медицини;
✔️психологічна підтримка;
✔️навчання на одноденному курсі ’Тактична медицина та бойова підготовка’;
✔️юридичні консультації.
✅2. Для тривалого проживання біженців ми надаємо місця у Art хостелі «Адреналін»
✔️у хостелі – 12 кімнат, 84 ліжко-місця.
Якщо ви потребуєте допомоги - телефонуйте
І якщо хочете ДОПОМОГТИ - будемо раді кожному ВОЛОНТЕРУ!
Маємо два варіанти поселення:
БЕЗКОШТОВНО!
❗️️Телефон Центру: 095 124 90 08
.
Забезпечуємо безкоштовно:
✔️харчування - гаряча їжа, чай;
✔️психологічна підтримка;
✔️юридичні консультації.