18 марта 2022

Евакуація лежачої людини.

Хтось може підсказати? Бабусі 90 років, лежача.
Як вивезти її за кордон.
На кордоні хтось допоможе з нею? Тобто вона себе не в силі обслужити у всіх розуміннях цього слова.
Даринка_30 18 марта 2022
Так я бачила як жінку в ковдрі везли в потязі, потім на станції просили волонтерів перенести, тобто Вам мають допомогти
автор Nililens 18 марта 2022
Ответ дляДаринка_30
Так я бачила як жінку в ковдрі везли в потязі, потім на станції просили волонтерів перенести, тобто Вам мають допомогти
Дякую.
Даринка_30 18 марта 2022
важко, люди допомагають
Allemagne 18 марта 2022
Бедная женщина.
Викуся29 18 марта 2022
Та ну, тащить в таком возрасте. А если умрет где то по дороге, что делать будете
Даринка_30 18 марта 2022
Ответ дляВикуся29
Та ну, тащить в таком возрасте. А если умрет где то по дороге, что делать будете
складний вибір, рідна людина, дорога буде не легкою
Ola_la-d152 18 марта 2022
Ответ дляВикуся29
Та ну, тащить в таком возрасте. А если умрет где то по дороге, что делать будете
оно то так. Ну тут похоже выбор не велик, скорее его практически нет, или риск что бабушка умрет в дороге, или риск молодым остаться с ней и умереть. особенно если в семье есть дети, логичнее рисковать бабушкой а не ними... Бросить человека который себя совершенно не может себя обслужить одного, на верную мучительную смерть, надеюсь не рассматривается.

Автор, в красный крест попробуйте обратится. Видела где то что они организовывали эвакуацию инвалидов. Ну по крайней мере проконсультируют.
lilutik 18 марта 2022
У мене мама інвалід теж абсолютно не обходить себе сама.
Дуже довго була проти переїзду , ми хотіли в Хмельницьку облсть.
Але і з трьома дітьми в постійному напруженні і стресі під сиренами теж непросто.
Якось вмовили , теж у покривалі потім автомобіль і на місці.
Але уже прошйло майже два тижні , і от починається ниття -краще б не їхала , що було б то й було б.....
Питаю -ти б кинула так своїх батьків?
Каже -так , я і кинула , бо не була в них на похоронах ( тоді вже хворіла і не ходила).
От де взяти сили і нерви???
Як пояснити????