Все знаю від і до• Изменено 19 мая 2024

Бой Усика. Есть ссылка на ютуб?

Поделитесь
Підмітайло• 19 мая 2024
Усик молодець! Дуже складний суперник. І думаю, Тайсон не дуже засмутився, отримавши за цей поєдинок 69 млн $. Але наче казав, що частину свого гонорару пожертвує Україні.
Копирайторша• 19 мая 2024
я у кінці зрозуміла навіщо та спідниця тому була, хтось помітив? він зняв ії ,пішов у шортах-а там просто рятувальний круг .Якби він був так-всі б тільки і ржали
Копирайторша• 19 мая 2024
Ответ дляПідмітайло
так він програв і все одно такі великі гроші? а скільки ж Усіку?
Я така бойова• 19 мая 2024
котопёс• 19 мая 2024
Ответ дляКопирайторша
Всі ми трішки Фʼюрі в цьому плані З таким то рівнем кортизолу
Підмітайло• 19 мая 2024
Ответ дляКопирайторша
Усику 39 млн. Бо цей бій був важливіше для Усика як претендента на пояси.
Весела моль• 19 мая 2024
Ответ дляКринжова баба
Слава Богу!Слава Україні! Перемога за нами!Усик молодець!
Піддубний, Кличко, Усик,...нація переможців!
Русня,вам @ізда!
Так наш козак вовсю ремонт робив і облаштовувався в 2014 в Криму, громадянство має, звичайно. А потім схаменувся, напевно, бо гроші ж...
Копирайторша• 19 мая 2024
Ответ длякотопёс
ну спідниця дивне рішення на рингу 😃
котопёс• 19 мая 2024
Ответ дляКопирайторша
ну спідниця дивне рішення на рингу 😃
100% розуміння, 0% осуду
Мені також треба якась спідниця, щоб здаватися дико загадошною, приховуючи свій запасний круг 😂
mirka-milka• 19 мая 2024
Ответ дляКопирайторша
ну спідниця дивне рішення на рингу 😃
Гомосноб• 19 мая 2024
Ответ дляКопирайторша
Видання Independent пише, що Усик погодився на менший гонорар за умови, що Ф’юрі пожертвує мільйон фунтів стерлінгів Україні. Ф’юрі отримає за бій близько $105 млн, а Усик — близько $45 млн.
МАМА НИКИТКИ-2• 19 мая 2024
Дівчата, а ні в кого не було відчуття з початку бою, що то маленька Україна бʼється з кацапською горилою?
Мені дуже знакова ця перемога
Копирайторша• 19 мая 2024
Ответ дляПідмітайло
дякую,зрозуміла
Творог для розжига• 19 мая 2024
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
9 раунд,, Сашкові не дали добити тайсона, як і Украіні не дають @бнути по кацапам добряче
Так, чому той рефері заступився???? Не дали нам насолодитися, в Усика такий адреналін всплеснув тоді
Кидаю курити• 19 мая 2024
Ответ дляГомосноб
В мене син заробив на ставці, бо ставив на Усика
Поставив 7, заробив стільки ж :₽
Кидаю курити• 19 мая 2024
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Так
Забрали в усика нокаут
СhanelKa• 19 мая 2024
Вітаю нас з перемогою! 🎉
Кринжова баба• 19 мая 2024
Ответ дляmirka-milka
фото
Зашла на 5минут• 19 мая 2024
Ответ дляВесела моль
Все так, просто питаю. Жив там в 2014
Он давно выехал из Крыма , и все эти годы он под украинским флагом.
Вы представляете какие суммы ему предлагала раша , чтоб он выступал под их флагом ? Я в первые годы боялась , что они его отравят из-за жабы .
Эскиз бесконечности• 19 мая 2024
Я вам казала що Україна переможе !
Бо Усик -Україна єдиний!
Весела моль• 19 мая 2024
Ответ дляЗашла на 5минут
Ну потом выехал, да. Но делал ремонт, жил с семьёй уже при новой власти там
Зашла на 5минут• 19 мая 2024
Ответ дляВесела моль
И что ?
Я тоже еще почти год жила .
Уехать навсегда , это не в магазин выйти.
Гарні диньки• 19 мая 2024
Ответ дляЗашла на 5минут
И что ?
Я тоже еще почти год жила .
100%
В танке• 19 мая 2024
Я дотепер не можу заспокоїтися, я шокована, я так переживала, весь бій кричала, і від щастя чуть не упала. Я безмежно щаслива. Бій був супер, Усик реально дуже сильний, супер підготовка, швидкість, маневри. Вітаю його з перемогою! Вітаю нас, що маємо такого українця!
ТочноБудет• 19 мая 2024
Ответ дляВесела моль
И правильно побив ,нерухомість мне буває зайвою .
І Крим же наш ,чому не можемо там бувати ?
Дуже хочу в Крим .
Эскиз бесконечности• 19 мая 2024
Я Знала, что Усік аийгає .
І Війна закінчиться в цьому році у грудні
Додекаэдр• 19 мая 2024
Ответ дляЗашла на 5минут
Не пишите то чего не знаете. Это не раша ему предлагала деньги, он себя предлагал за цену из космоса. Там пальцем у виска прокрутили и до свидания. Все эти годы он приезжал в Крым , покупал недвигу и сделал ремонт.
Додекаэдр• 19 мая 2024
Ответ дляТочноБудет
Дуже хочу в Крим .
Ваш коммент - просто топ 🔥
Тану на сонці• 19 мая 2024
Ответ дляКопирайторша
Свої гроші рахуйте
Dumky• 19 мая 2024
Боже, дай нам найшвидшої перемоги!
Такі суперові відчуття! Слава Україні 💙💛