Маю звичайний паспорт книжечку, дочка має ід паспорт, менша свідоцтво про народження. Для виїзду за кордон і швидкого повернення назад, які мені документи потрібно? Маю на увазі закордонний паспорт і діткам теж? І чи потрібно свої документи віддавати на період виготовлення цих документів?
english book• 21 марта 2022
Закордонний паспорт,якщо ви про український,Вам зараз ніхто не виготовить.Поки що тільки приймають заявки на їх виготовлення.
Їхати можете з тими докумегтами,що в вас є.А от чи випустять назад,я не знаю.
Olgastasovna• 21 марта 2022
Для повернення назад потрібні для всіх закордонні паспорта. Назад не випустять.
Для виготовлення закордонного паспорту береться тільки копія.