Поделитесь файлом, формат epub, язык русский или украинский.
А я могу поделиться «в оточені психопатів», та «в оточені ідіотів», та багато якими ще. Якщо цікаво можу зробити скрін, можу поділитися.
AnnaTanTik• 26 марта 2022
Автор, у додатку Якабу дивилися? Вони відкрили безкоштовний доступ до своєї аудіо та електронної бібліотеки.
AnnaTanTik• 26 марта 2022
Ответ дляSweet_Cat
Якабу вроде нельзя на электронной книге читать
От цього не знаю.
Раніше купувала на сайті електронну книжку - можна було в різних форматах скачати.