Дівчата, хто може підказати? Наречена сина моєї подруги з росії, Краснодарський край, гпррадянинка рашки. Знайомі вони вже більше 5 років, з них два роки жили в неї, потім рік в Україні. Останній рік вона вдома, він в Польщі заробляв на житло. В серпні планували весілля
Коли почалася війна він повернувся в Україну і пішов служити в ЗСУ. А вона тепер хоче приїхати в Україну. Дівчина хороша, подруга зовсім би і не проти. Хто знає, чи може вона якимсь легальним чином заїхати в Україну? Дякую всім, хто щось нам порадить
Ответ дляНе чіпай - вб ю
Ооо, началось. Уже консерві работают над темой братства народов.
Ну ві хоть в профиль загляните - единственная тема что автора взволновала за 3 года жизни профиля..
+10000
мимимими.....бедная кацапка, как ей в Украину попасть, прям в разгар бомбардировки ее земляками((
Ответ дляНе чіпай - вб ю
Послухайте, до чого тут братство народів??? Хіба вони винні в тому, що відбувається? Тема не провійну, тема про кохання)
Не чіпай - вб ю• 27 марта 2022
Ответ дляManDarinka9
Да что вы говорите?) Больше вас за три года ничегошеньки не волновало, не? Тока любовь деточек?
Ответ дляНе чіпай - вб ю
Дякую всім, хто відписався. Не писала три роки, а темер ще 4 точно не буду.