KrupinkaSs• 28 марта 2022

Дайте пожалуйста рецепт хлебных лепёшек на сковороде.

Поломалась духовка.Помню мама в детстве пекла такие,типа тандырных ,но на сковороде.Если у кого есть рецепт ,буду очень благодарна!Спасибо!
Майстерня домашнього текстилю• 28 марта 2022
Я роблю з дріжджевого пухкі і бездріжджевого тіста тонкі лаваші.

Tigrra• 28 марта 2022
погуглите базлама турецкий хлеб, очень просто и очень вкусно получается
winter2011• 28 марта 2022
рецепт
Pavelolka• 28 марта 2022
1 стакан кефира;
1 ч. л. (без горки) пищевой соды;
0,5 ч. л. соли;
1 куриное яйцо;
2,5 стакана муки;
растительное масло для жарки.
ЛЮБА• 28 марта 2022
ok1904• 28 марта 2022
Тісто як на піццу, розділити на кульки, тонко розкатувати, смажити на сухій сковороді під кришкою, час від часу сковороду протирати ганчірочкою, щоб зайву муку стирати, бо димітиме, готові лепешки в пакет(стають мякі як лаваші), можна змащувати розтопл.маслом .
ok1904• 28 марта 2022
Ще можетерозглянути варіант де заварне тісто. Такі китайські лепешки з зел.цибулею, наче слойоні. Пошукати?
автор KrupinkaSs • 28 марта 2022
Ответ дляok1904
Якщо Ваша ласка 🌹
Чаюри• 28 марта 2022
Ответ дляPavelolka
1 стакан кефира;
1 ч. л. (без горки) пищевой соды;
0,5 ч. л. соли;
1 куриное яйцо;
2,5 стакана муки;
растительное масло для жарки.
Мои любимые коржи) Бабушка еще выкачивала тонко и со смальцем скручивала улиткой, а потом опять выкачивала и выходили пышные и слоеные коржи

Pavelolka• 28 марта 2022
Ответ дляЧаюри
Тоже очень их люблю с детства
Alika_1• 28 марта 2022
Ответ дляPavelolka
1 стакан кефира;
1 ч. л. (без горки) пищевой соды;
0,5 ч. л. соли;
1 куриное яйцо;
2,5 стакана муки;
растительное масло для жарки.
Я еще в тесто добавляю раст. масло. Сама недавно попробовала их печь в сковороде, оказались - супер вкусные! Очень советую автору. Добавлю, что кефир должен быть комнатной температуры, я делала на свернувшемся молоке
ok1904• 28 марта 2022
Ответ дляKrupinkaSs
Якщо Ваша ласка 🌹
Гугліть chinese scallon pancake
Зрозумієте принцип, не важко, смачно. Буде сезон цибулі- смажитиму.
juliankoste• 28 марта 2022
Экстрим лепешки, сейчас делаем)
Полстакана воды, 0.5 ч.л. соли, 1 ч.л. сахара, 7-8 ст.л. раст масла(можно меньше), где то 1,5 ст муки (вымешивать и добавлять по мере надобности)
В пакет и на полчаса в холодильник. Печь в духовке или на сковороде. Получаются как лаваши.
Стешк@• 28 марта 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
А поділіться своїми рецетиками)
Стешк@• 28 марта 2022
Ответ дляok1904
Яке ви тісто на піцу робите, дасте рецепт?
Стешк@• 28 марта 2022
Ответ дляTigrra
’Еда на любой вкус’ в Ютубе
Ответ дляСтешк@
А поділіться своїми рецетиками)
Та все дуже просто. Тонкі лаваші я роблю на кількість води 1 л. В воду додаю сіль і олію 2-3 столові ложки, потім додаю борошно, замішуючи тісто, борошно додаю поступово вимішуючи, поки тісто перестане липнути до рук, воно повинно бути м´яким, гарно вимісила, наливаю ложку олії в долоню і обмащую тісто, залишаю на годину. Потім розділяю на кульки розміром з великий горіх, розкочую по розміру сковорідки, в мене 28 см. На сухій сковороді печу з двох сторін, але так, щоб не пересушити, бо лаваш стане хрустким. Такі лаваші зберігаю в паперовому пакеті, на мою сімейку цієї кількості вистачає на 2 дні.

Дріжджове тісто. Теж з розрахунку на літр води, в невеликій кількості теплої води розвожу дріжджі, щоб розпустились гарно даю чайну ложку цукру, коли дріжджі розпустились виливаю всю воду, додаю сіль і олію, і додаю борошно, замісивши дуже м´яке тісто, залишаю в теплому місці на годину-півтори, потім формую палянички по розміру сковорідки товщиною в 1-1,5см,печу на сухій сковороді під кришкою, на один лаваш десь по 3 хвилини на олну сторону, зберігаю теж в паперовому пакеті.

Я роблю зразу багато, бо в мене сім´я велика. Можна робити все на 0,5 л води, чи на 0,25 л.
ok1904• 28 марта 2022
Ответ дляСтешк@
Стандартно
1 стакан теплої води (можу використовувати сироватка, комбуча, тібікос),
1ч.л сух.дріжджів ( зараз вивела домашні хмільно - картопельні рідкі дріжжді, теж чудово працюють)
1 ст л цукру,
2 ст.л олії, муки, щоб замісити не туге тісто, не забити мукою (я замішую ручним міксером, то так , щоб тісто збиралося в колобок, майже відставало від тістомісок,але трошеньки липло до рук,розстоїться липнути не буде.) , ще можу додати крохмалю чи висівок при замісі .
ok1904• 28 марта 2022
І ще солі до 1 ч.л. Без солі тісто не смачне

Стешк@• 28 марта 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю

Стешк@• 28 марта 2022
Ответ дляok1904
Стандартно
1 ст л цукру,
І Вам
Стешк@• 28 марта 2022
Ответ дляok1904
Стандартно
1 ст л цукру,
О, недавно читала про домашні дріжджі
Попрошу і їх рецепт, будь ласка
ok1904• 28 марта 2022
Ответ дляСтешк@
О, недавно читала про домашні дріжджі
Попрошу і їх рецепт, будь ласка
http://fotorecept.com/review_337996.html
От хліб позавчора пекла
І піццу раніше,
сьогодні вже більш здобі пиріжки були, я мабуть вже не повернуся до сухих(маю в зарасі), одне, що з такими рідкими дріжжами на розстоюванея йде більше часу ( тепер я розумію чому ’швидкодіючі» пишуть на сухих)
Стешк@• 28 марта 2022
Ответ дляok1904
От хліб позавчора пекла
І піццу раніше,
Дякую щиро! Вони ж і корисніші від швидкодіючих. Гарний хлібець 🍞
ok1904• 28 марта 2022
Ответ дляСтешк@
Дякую. На смак як магазинний кірпічик, лиш довго не черствіє, не цвіте, не кришиться як різати . Рецепт той же, що і піцца, лиш більше висівок (дріжджі живуть на висівках). І з самих доступних інгрідієнтіа, не дарма кажуть: хліб всьому - голова. Я можу звичайно і картопляного пюре додати, або льону, чи трохи порощеного змеленого зерна для корисності, та зараз мене такий найпростіший влаштовує на 100%