Я не розумію чому не можу зайти в Дію.Заходжу,мені пише щоб авторизувалася.Я авторизуюся через приват 24.Все в нормі,авторизація мене закидає в приват я заходжу і далі все.
Тобто в приваті я далі перебуваю і далі мене нікуди не перекидає.Якщо виходжу с привата і хочу знову зайти в дію,мені знову пропонує авторизуватися.І так весь час...
english book• 30 марта 2022
А повідомлення вам приходить з Привата?Щоб підтвердити вхід?
Я підтверджую,і захожу.
english book• 30 марта 2022
Ответ дляMars88
Да приходять я підтверджую і далі все, нікуди не перекидає.
Ну не знаю.Тільки що ще раз спробувала,все працює.
бриллиантик нецелованный• 18 апреля 2022
Автор, ви змогли вирішити проблему з входом ? Бо в мене так само як і у вас, не можу зайти в дію чере авторизацію через Приват24