Шпетна дівка• 31 марта 2022

Магазин речей для новонароджених м. Львів

Порекомендуйте , магазин речей , для новонароджених, з широким асортиментом, м . Львів
Буду вдячна.
Natkash• 31 марта 2022
Вам щось з дорожчого, чи простіше? Якщо перше, то мабуть в Антошці, а простіше можна на базарі пошукати. Біля пологового на Рапопорта є декілька магазинчиків, поруч на Краківському ринку також є з чого вибрати.
автор Юляшка-Короляшка • 31 марта 2022
Ответ дляNatkash
Дякую, буду розглядати все. Хочеться звичайно якісне )
Natkash• 31 марта 2022
Там різне є, від нашого і китайського до польського. ))
Подивіться на картинку, жовтим приблизно позначила місця, де продають дитяче, не впевнена тільки щодо точки біля Галі балуваної, колись там був магазинчик, зараз щось не звертала уваги.
автор Юляшка-Короляшка • 31 марта 2022
Ответ дляNatkash
Дякую🌺