Порекомендуйте , магазин речей , для новонароджених, з широким асортиментом, м . Львів
Буду вдячна.
Ответ дляNatkash
Вам щось з дорожчого, чи простіше? Якщо перше, то мабуть в Антошці, а простіше можна на базарі пошукати. Біля пологового на Рапопорта є декілька магазинчиків, поруч на Краківському ринку також є з чого вибрати.
Дякую, буду розглядати все. Хочеться звичайно якісне )
Ответ дляNatkash
Там різне є, від нашого і китайського до польського. ))
Подивіться на картинку, жовтим приблизно позначила місця, де продають дитяче, не впевнена тільки щодо точки біля Галі балуваної, колись там був магазинчик, зараз щось не звертала уваги.
Дякую🌺