Дівчата, може хто знає.
Потрібен дипломований перекладач з української на турецьку мову (переклад довіреності) для подальшого завірення довіреності у нотаріуса.
Терміново. Вартість будь яка, готові платити скільки потрібно за терміновість.
М. Чернівці.
шальная мама• 01 апреля 2022
Це має бути людина, яка в даний час знаходиться в Чернівцях? Чи вас задовільнить переклад онлайн?