А акція лише сьогодні , для жителів сіл можна брать 2 раба на посівну, для міст 1
Також всі українці які не поїхали у Польщу, мають взять на виховання загон бойових гусей, ті хто поїхав може працювати з синицями і бджолами
Майстерня домашнього текстилю• 01 апреля 2022
Ответ дляOneTimeUser
До теми рабів, я у 2015 такі цукерки на фронт відправляла:
Шось Ви вже тоді знали)
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Нє, даже півчмоні не положено, кажуть, наловіть собі, ага. Єслі в мене з рідні і є охотнік, то це тіки кіт. Несправєдліво ящитаю.
Возмутітєльно!
Може на харчі спробуйте приманити, гляди, якийсь чмоня на запах і приб´ється, може і не один.
Ответ дляNatkash
Возмутітєльно!
З харчами біда, у мого кота корму більше, ніж на людей. Перед самою війною встигла замовити і отримати мішок корму. А от про себе не попіклувались.
Добрый Йиннот• 01 апреля 2022
Я вкрай обурена! Ще одна тема-неподобство!
Жіночки, шановні, вам не соромно?!?
Хто-небудь взагалі питав у гусиків, чи хочеться їм виконувати те, про що пишуть у пабліках?!?
Чому гусяча думка не береться до уваги?!?
Жіночки, шановні, вам не соромно?!?
Добрый Йиннот• 01 апреля 2022
- Діду, а чим ви свиней годуєте?
- Беру дерть, трохи води, тертий бурят...
- Може, буряк?
- Може...
- Може, буряк?
- Може...
Ответ дляmenina
А меня бесит, что срочников Дія не пропускает! Хотела маме на разработку клумбы оформить молодого бурята...пишет, что срочники закончились. В тех. поддержке сказали, что нужно ждать новый призыв в оркостане.
ой, то є! Сусіду сірієць попався, ні бе ні ме , довелось віддатина Троещенський ринок, білоруси ще є, але то не точно
Добрый Йиннот• 01 апреля 2022
Ответ дляЕвгения_Д
Я обновила и оформила. Нужно только сегодня. Мне положено 1 раба и 5 пчел. Гусей не брала - их кормить надо.
Про це неподобство я й пишу.
Як серти на ворога, то давайте, гуси, летіть.
А як годувати, то зась :((
Добрый Йиннот• 01 апреля 2022
Ответ дляtarveldy
ну так серти теж чимось треба, думаю гуси чогось не говорять
Гусики чемно й терпляче здобувають собі харч у полях. Але вони вже відчули образу :(
Я думаю, не треба ображати гусиків :(
Добрый Йиннот• 01 апреля 2022
Ответ дляtarveldy
їм надбавка буде сто пудів, за вредність ))
Сто пудів кукурузки?
Муркамурковна• 01 апреля 2022
Ответ дляНе чіпай - вб ю
Просите больше, на разминирование много израсходуются
Їх кормити треба, хоч куском хліба... 20 мені, 20 чоловіку) і хай справляють, готова даже пакети їм мусорні для них самих видавати
Муркамурковна• 01 апреля 2022
Ответ дляФантуля
Я відмовлюсь від своїх двох в вашу користь)) ми в Києві менше постраждали)
Я остатки вам перекину, що б прибрали, вікна люстри туалети кухню пимили...