І розумію, що вперше в історії у австралійських пожежників реальна конкуренція. Дівчата то взагалі богині!
От буде у нас після війни Бебі 💥
Valli-valli• 01 апреля 2022
Ответ дляSomik
Сняли с языка)) сама 5 минут назад смотрела и балдела) сын возмутился, типа что ты там разглядываешь чужих мужчин
покажіть де подивитися) теж хочу
Valli-valli• 01 апреля 2022
А взагалі автор, сумно, бо багато буде не до сексі( а без ніг,рук, і збирати на протези будуть як завжди з народу(
Valli-valli• 01 апреля 2022
Ответ дляSomik
В фейсбуке клип был, не знаю как вставить видео )
посилання скиньте. про зсу можна
Valli-valli• 01 апреля 2022
Ответ дляtarveldy
І будуть в них найкращі протези, ви бачили як вони на них бігають? А я бачила
Своєму чоловікові чи сонові, побажали б найкращі протези, тільки чесно?
Ответ дляValli-7d1a
Ви дурна? Чи просто провокатор?
Я не знаю що в вашій зворій голові, що ви таке гівно транслюєте, а головне навіщо
Всі абсолютно всі розуміють що таке війна, і які і її наслідки, і знають і з особистого досвіду також
Нахера ви йдете у тему де не про всьо пропало? Шоб шо?
Царевна Смеяна• 01 апреля 2022
Ответ дляSomik
Я бачила якусь повнішу версію цього відео, ще більше кайфа 😍😍😍😍😍
Сексі, ще й з гумором такі
Тримають оборону собою і нам настрій ще піднімають, сцикухам
Сексі, ще й з гумором такі
Ответ дляGarriet
Дуже красиві, впевнені в собі, мужні! Гордість неймовірна!
Бережи, Господи, кожного нашого воїна, кожного медика, кожного поліцейського, мчс-ника, працівника комунальних служб
Так хочется, аби всі повернулися живими та неушкодженими
Це просто вау вау вау!!!