Доброго вечора! Підкажіть, хто оформлював допомогу переселенців 2000 грн дорослому та 3000 грн на дитину. Чоловік, який надав нам житло сказав, що якщо ми будемо отримувати таку допомогу, то компенсація 450 грн за комунальні йому не нараховуватиметься. Чи це так? Що знаєте по цьому питанню. Вдячна всім за відповіді 💙💛
В ритме счастья• 04 апреля 2022
У меня знакомая сегодня просила, чтобы мы ее родственникам разрешили указать адрес типа они у нас будут жить. Сами с Харькова они, приедут станут на учёт на наш адрес и уедут, будут получать пособие. А мне как то не очень хочется оформлять их, какие минусы, страшновато. И да говорила что и мы можем получать по 450 за каждого переселенца.
Ответ дляXue
Переселенцям.
Переселенці нікому не допомагають майже.
Ок. Згодна
Ответ дляPavelolka
Компенсируйте вы ему 450 грн
Так і буде, якщо йому відмовлять у виплаті
Ответ дляЮля Неюля
И что он предлагает?
Не оформлять вам выплаты?
Ні, нічого такого не пропонує
Ответ дляВ ритме счастья
Це ризики. Можуть прийти і перевірити, спитати у сусідів...
Ксюша-Ксюшенька• 04 апреля 2022
Ответ дляВ ритме счастья
О, махинации начались)
Ждём адресных проверок
Взагалі-то, для того, щоб власник житла отримував 450 грн, він як раз повинен пред´явити вашу довідку ВПО. Це є доказом, що він дійсно прихистив переселенця і тому має право на компенсацію. Якщо ви не оформитесь як ВПО, то ніхто йому нічого не компенсовує. В інтернеті є вся інфа, а також в органах викон.влади в кожному населеному пункті.