Kuziapetrovna• 04 апреля 2022

У кого у детей учителя за границу уехали? Проводят онлайн уроки? Связь хорошая?

Beiliss• 04 апреля 2022
Да все ок
Marynet• 04 апреля 2022
Да, проводят
riabika_vika• 04 апреля 2022
Да, проводят, все ок
4мама• 04 апреля 2022
В нашій школі вчителі які виїхали за межі України відсторонені від викладання. І від класного керівництва також. Це вчителька моєї дочки.
Vodoleya• 04 апреля 2022
Ответ для4мама
Местное самоуправство((
Автор, по теме - наша выехала, уроки каждый день.
LyudaT• 05 апреля 2022
У нас учитель английского из Польши ведет уроки. Все ок. Связь хорошая.
Mariya_S• 05 апреля 2022
Моя мама ведёт все пары по расписанию
Мадам Клико• 05 апреля 2022
У нас немка ведёт из Германии. Связь нормальная.
Tanya 2015• 05 апреля 2022
Ответ для4мама
За новому законодательству навіть рекомендують працівникам працювати дистанційно.
Тому це не правильно.
Але і звільнити також можуть без пояснень.
Ваш директор школи не прав
TvoyaSovest• 05 апреля 2022
Проводять, але навіть не попередили. Дали посилання, яке не відкривається без впн. Перший день так і ніхто не приєднався. Один урок в одній програмі, інший в іншій. А як ведуть.... з я досл світ вчитель нову тему каже читати дітям по абзацу. Прочитали -все молодці, тему розібрали....
lusavika• 05 апреля 2022
Ответ дляTanya 2015
Тому це не правильно.
Ваш директор школи не прав
Вчитель має право приступити до своїх обов´язків (дистанційного навчання) не залежно від місця перебування, але якщо технічно не може це забезпечити, то звільнити не мають права, такий вчитель може знаходитись в безстроковій безоплатній відпустці, педстаж за цей час не рахується, але місце зберігається
vikat• 05 апреля 2022
Да, проводят, именно те, кто выехал, те, кто дома, не могут поводить.
Shaan• 05 апреля 2022
Ответ для4мама
за что?
У моих учителя за границей, проводят уроки дистанционно, все нормально
OlenaS• 06 апреля 2022
Ответ для4мама
З якої такої радості? А якщо в інші регіони переїхали - яка різниця? У нас, мабуть, % 70 виїхало - всіх звільняти? Хто ж тоді працюватиме?
Я з Польщі працюю. Зв´язок є, дітей багато навчаються...