Kuziapetrovna• 04 апреля 2022
У кого у детей учителя за границу уехали? Проводят онлайн уроки? Связь хорошая?
Tanya 2015• 05 апреля 2022
Ответ для4мама
В нашій школі вчителі які виїхали за межі України відсторонені від викладання. І від класного керівництва також. Це вчителька моєї дочки.
За новому законодательству навіть рекомендують працівникам працювати дистанційно.
Тому це не правильно.
Але і звільнити також можуть без пояснень.
Ваш директор школи не прав
Тому це не правильно.
Ваш директор школи не прав
TvoyaSovest• 05 апреля 2022
Проводять, але навіть не попередили. Дали посилання, яке не відкривається без впн. Перший день так і ніхто не приєднався. Один урок в одній програмі, інший в іншій. А як ведуть....
з я досл світ вчитель нову тему каже читати дітям по абзацу. Прочитали -все молодці, тему розібрали....
Ответ дляTanya 2015
Тому це не правильно.
Ваш директор школи не прав
Тому це не правильно.
Ваш директор школи не прав
Вчитель має право приступити до своїх обов´язків (дистанційного навчання) не залежно від місця перебування, але якщо технічно не може це забезпечити, то звільнити не мають права, такий вчитель може знаходитись в безстроковій безоплатній відпустці, педстаж за цей час не рахується, але місце зберігається
Ответ для4мама
З якої такої радості? А якщо в інші регіони переїхали - яка різниця? У нас, мабуть, % 70 виїхало - всіх звільняти? Хто ж тоді працюватиме?
Я з Польщі працюю. Зв´язок є, дітей багато навчаються...