В новинах прочитала. Ще й обікрали. Там теж почнуть свої злодіяння робити.
Elina Zorina• 05 апреля 2022
Ну там резонансу не буде, усатий Бацька пошле омон до родини дівчини,аби мовчали.
Там силові методи вирішують усі питання.
Чого військові його не приберуть...
Olga- da52• 05 апреля 2022
Ответ дляZhukOlena
Мені здається, що таракан вусатий буде мовчати і покривати злочини
Естественно. Отвратительный маразматик. Но народ же их тоже молчит.
Be.queen.Shop• 05 апреля 2022
Ответ дляok1904
Моя мама каже, що в РБ відсутня свобода сдова, а всі новини йдуть з погодження таргана(навіть новини про партизанів в РБ), тому краще не витрачати увангу на новини по РБ, там відсутня опозиція.
Ну не все так печально...
Активісти сябри злили всі дані і відео відправок СДЕК 👏👏👏
Elina Zorina• 05 апреля 2022
Ответ дляneortoju
100%. Путя ему место дал на троне, пару тройкой девчат может пожертвовать во имя престола.
Держуться ці два скоти за своє крісло мертвою хваткою, хоча вже давно їм Бог розум відняв.Шкода,що люди від цього страждають.
Ответ дляok1904
Только в инете это скрыть сложно , люди читают там больше чем в рашке.
Ответ дляШекспир
Общалась со знакомой из Беларуси. Она говорит, что там многие считают, что одна из причин войны у нас – это то, что беларусы не смогли тогда скинуть картофельного монстра. И у многих чувство вины. Однако надежды избавиться от него они не оставляют
Ще три роки назад я на відпочинку спілкувалася з жінкою пенсіонера військового в високому чині РБ (сама вона з України) , то вона ще тоді казала: не вір очам своїм, не вір вухам , в Україні - добре живеться, в РБ - погано і одна показуха для таргана, більше нічого
Be.queen.Shop• 05 апреля 2022
Ответ дляmagya
А в Беллорусиий есть армия или полиция, которая отвечает за безопастность собственных граждан? Или это все это дерьмо которое напавляет ракеты на всю Украину. Вот это большинство ракет от которых вы вподвалах сидите.
Формально є, але б‘ють своіх як на красній площі...
і такий беспредел на іх територіі, пересування техніки, базари з намародереним ясно що з іх дозволу
Так шо хай думають родичі, сусіди, друзі тієі дівчини, якщо це правда
Olga- da52• 05 апреля 2022
Ответ дляok1904
От я сьогодні задумалася, хто забезпечуж аеронавігаційне обслуговування літакам РФ над територією РБ.
РФ+РБ= одне ціле, от і вся відповідь
Я вообще белоруссию давно воспринимаю как еще одну область параши, еще до войны.
А кто вещи с убитых пересылал, их же компания? Вот радовались выручке , наверное. А на рынке, который открыли и торгуют вещами с Украины, кто скупляеться? Москвичи навряд ли приезжают.
Ответ дляok1904
У них є партизани, і дані мародерів хтось злив. З них ще можуть люди вийти) Я в них чомусь вірю
Ответ дляOlga- da52
Підтримаю думку повністтю.
Знаєте я би подзвонила тій жінці біоруського генерала (колись відповідав за вертольотчиків в Одеському окрузі), але ... Як подумаю, що десант на Гостомель і т д летів саме з аеродромів РБ вертольотами мені бридко стає, не існує їх для мене, помножила на нуль