Вона засудила війну і відхрестилася від пуйла, сказала, що бачилася із ним всього декілька разів, хоча рашка повідомляла, що Нетребко у 2012 році була його довіреною особою.
Якщо раніше я б зробила висновок однозначний, то тепер, бачачи як на рашці уміють потворно брехати про все, що відбувається навколо, все піддаю сумнівам і спостерігаю. У них же ж там повне задзеркалля, не можна вірити жодним заявам.
Тому не беруся судити цю тітку, засудила війну то й молодець. Дуплилася довгенько, але засудила. Краще пізно ніж ніколи. Вона все ж таки відома особа і має шанувальників, для яких являється авторитетом, а відповідно впливає на їхній світогляд.
Прізвище, до речі, у неї Українське, Козацьке