Та прям багіня• вчера в 12:21

Мамы, которые живут со взрослыми детьми

есть сейчас такие категории старших женщин, которые вынуждены жить со взрослыми детьми, вопрос к вам.
При переезде в семьи своих взрослых детей, вы наблюдаете , как они живут, какие устрои, правила в их семье? Или ведете себя так же как в своем доме?
Ноу коммент• вчера в 12:28
Я не мама, що живе з дорослими дітьмм, я дуже доросла дитина, яка в 22-му році забрала маму до себе на рік.
Мама поводилась, як гостя, ніколи нічого не робила, не допомагала, навіть не пропонувала. Було якось навіть неприємно.
Бутерброд з ікрою• вчера в 12:30
Взагалі не цікавлюсь що вони там роблять
автор Та прям багіня • вчера в 12:30
Ответ дляНоу коммент
А ви просили про допомогу якусь?
автор Та прям багіня • вчера в 12:31
Ответ дляБутерброд з ікрою
Не зрозуміла, ви мешкаєте в одному домі? Я питаю про побут
Бутерброд з ікрою• вчера в 12:32
Ответ дляТа прям багіня
У них своя сім´я, своя кімната
автор Та прям багіня • вчера в 12:33
Ответ дляБутерброд з ікрою
У них своя сім´я, своя кімната
Це зрозуміло
Сніданки, закупки продуктів, прибирання…
Я в цьому сенсі
90x60x90• вчера в 12:34
Ответ дляБутерброд з ікрою
У них своя сім´я, своя кімната
И кухня своя? И туалет?
Ро30BbIu_CJIoHuK• вчера в 12:35
автор, как все это понять-ваша жизнь не должна стать тяжелее, я знаю это точно-лучше не берите на себя обязательств за нов.семью.
автор Та прям багіня • вчера в 12:37
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
Я взагалі доросла дитина, яка перевезла до себе матір. І теж так розумію, що моє життя не має стати тяжким (в моральному сенсі), але щось не виходить
Ноу коммент• вчера в 12:38
Ответ дляТа прям багіня
А ви просили про допомогу якусь?
Ні, я звикла справлятись сама.
Але мені було б приємно, якби, наприклад, мама прийшла і допомогла ліпити вареники, а не чекала, коли їй на стіл накриють і тарілку перед нею поставлять. Вона ж не чужа в нас вдома, а поводилась, як прошена гостя.
автор Та прям багіня • вчера в 12:39
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
Мені здається, що якщо людина переїздить в нову сімʼю, то має якось придивлятися що і як
Тому і питаю, можливо я багато хочу
Ро30BbIu_CJIoHuK• вчера в 12:39
Ответ дляТа прям багіня
подумайте, де помилки? може ви берете на себе фін.частину+обовязків по дому =моральне безсілля
автор Та прям багіня • вчера в 12:40
Ответ дляНоу коммент
Ні, я звикла справлятись сама.
Ага, ну от бачите. В усьому важлива золота середина
Моя відтіснила мене в моєму ж домі
Розумію, що хоче як ліпше, але це дратує часами
Ро30BbIu_CJIoHuK• вчера в 12:41
Ответ дляТа прям багіня
Тому і питаю, можливо я багато хочу
це від характера невістки залежить-є такі що будуть по вашім правилам, я така)а є вольові яким треба покерувати, або позмагатися за перше місце-бо молоді, амбіції
Мама Чели• вчера в 12:42
Ответ дляТа прям багіня
Сколько лет маме и почему забрали?
Ноу коммент• вчера в 12:42
Ответ дляТа прям багіня
Моя відтіснила мене в моєму ж домі
Співчуваю, це максимально некомфортго і неприємно(
Треба перемішати наших мам і поділити навпіл, тоді матимемо двох ідеальних)
автор Та прям багіня • вчера в 12:42
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
Ні, мене трохи бісить, що в моєму домі встановлюють свої правила і звички
автор Та прям багіня • вчера в 12:43
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
До чого невістки?
автор Та прям багіня • вчера в 12:44
Ответ дляМама Чели
Сколько лет маме и почему забрали?
Війна..
Забрала, бо вона сама залишилась, дім в окупації, тато вже помер
Seehund• вчера в 12:44
Я живу с родителями по принципу коммуналки. Они сами покупают продукты, я сама, готовят тоже отдельно себе, как и я.
автор Та прям багіня • вчера в 12:46
Ответ дляSeehund
Зрозуміло
Ну, для мене це теж не варіант
Seehund• вчера в 12:46
Ответ дляТа прям багіня
Зрозуміло
Ну, для мене це теж не варіант
Зря, никто никого не напрягает.
Губки-уточкой• вчера в 12:47
Мамі 75 років, вона в дитинстві вас кормила, в садочок водила, ростила і тд.
Треба розуміти, що тепер ваш час мамі приділяти увагу
Ро30BbIu_CJIoHuK• вчера в 12:48
Ответ дляТа прям багіня
До чого невістки?
а я не прав.зрозуміла, це ви до них прийшли...як на мене головне не встановлюти свої правила.більше розмовляти що очікують від вас, щоб потім не ходили ображені один на одного
Пишу вірші, дорого• вчера в 12:49
Ответ дляГубки-уточкой
А коли ж тоді приділяти час своїм дітям , ростить, кормить?
автор Та прям багіня • вчера в 12:51
Ответ дляГубки-уточкой
Власне, тому і перевезла до себе, в сімʼю, а не винайняла окреме житло.
автор Та прям багіня • вчера в 12:52
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
Ні
Я доросла дитина, яка забрала маму, і мені зараз не комфортно
Непогодка• вчера в 12:52
Ответ дляТа прям багіня
Вот это очень зря.
Сундучок с каникулами• вчера в 12:54
Це покоління, яке ніколи не чуло про приватність і тд
Наша мама значно молодша, разом не живемо, але років 10 пішло на «перевиховання»
І зараз, коли мої діти дорослі, я максимально делікатна з ними, бо знаю, як бісить гіперопіка і гіпер контроль
автор Та прям багіня • вчера в 12:57
Ответ дляСундучок с каникулами
Ось і я перевиховую
Але ж задумалась, чому людина не думає про це сама, що я якось жила до цього моменту і не вмерла з голоду без її порад, і моя сімʼя знає що таке смаколики, навіть якщо я їх не печу сама