Nata.t.1970• 06 апреля 2022
Ответ дляsashik77
Ну на початку було незрозуміло, що робити. Зараз так, я не шкодую що залишилася. Але в перші дні, коли люди чавили одне одного на київському вокзалі, то це питання стояло. Я вирішила - залишитися.
Але хто знав що буде в Києві? Ви точно знали, що тут буде?
Я здесл с семьей
Многие знакомые и соседи уже вернулись
Да,я всегда надеялась на хорошее
Уже открываются у нас ТЦ и т д.
Многие знакомые и соседи уже вернулись
Да,я всегда надеялась на хорошее
Уже открываются у нас ТЦ и т д.
Kusalochka• 06 апреля 2022
Ответ дляNata.t.1970
И в Артемовске будет капец?
Я не знаю где это, но куда идут лишнехромасомные везде капец
мне понравилось это...ведь правда...
Надо что то делать• 06 апреля 2022
Ответ дляNastya1122
Родственники там остались, и выезжать не в какую не хотят(( нет и все!
Уезжайте пока есть возможность, при плохом сценарии уже не сможете помочь не им ни себе, себя спасайте и детей
Владимировна26• 06 апреля 2022
Странно , что говорят власти - уезжайте. Почему тогда в других городах об не говорили …
Kusalochka• 06 апреля 2022
Ответ дляNata.t.1970
Из Киева спасать и выезжать???
Сейчас нет...а разве раньше было понятно остановят ли их на подходе в столицу или они зайдут...
Завжди згадую 1 правило самооборони: якщо можете втекти, тiкайте. Донецька область-це зараз цiль ворога, одна з них. Чекати, буде погано або зовсiм ж... я б не стала. Повернутися завжди можна. Вивозьте всiх, iнакше серце болiтиме за тих, хто лишився, жити спокiйно неможливо. Шукайте будь-якi можливостi, життя це Божий дар, грошi можна позичити, заробити, голову прихилити десь зможете.
Я дуже хочу, щоб сумних iсторiй, якими повниться мережа, було менше 😔
Nata.t.1970• 06 апреля 2022
Ответ дляKusalochka
мне понравилось это...ведь правда...
Артемовск/Бахмут-Донецкая область
Но пока там тихо
Знать бы КАК дальше.,.
Но пока там тихо
Знать бы КАК дальше.,.
Natalia505• 06 апреля 2022
Ответ дляJENYABEST
Ну наплевательское отношение это не со стороны простых людей жителей всех регионов Украины.ф
Многим не куда уехать и не за что.
Але чомусь одні люди, в яких немає коштів і житла їдуть, а інші абсолютно в аналогічній ситіації не їдуть. Думаєте чому?
Лучшее нашим детям• 06 апреля 2022
Думаю будет что то типа Мариуполя.(
Кума в Польше. Говорит начали Донецкие приезжать. Их местные власти предупреждают чтоб выезжали.
Valentina shop2020• 06 апреля 2022
Ответ дляsashik77
СПАСИ ГОСПОДИ ГОРОД КИЕВ И ВСЕХ ЖИТЕЛЕЙ КИЕВА.
ОТВЕДИ ВСЮ НЕЧИСТЬ ОТ ГОРОДА
МОЛИТЕСЬ ОДНА НАДЕЖДА НА БОГА
ОТВЕДИ ВСЮ НЕЧИСТЬ ОТ ГОРОДА
МОЛИТЕСЬ ОДНА НАДЕЖДА НА БОГА
Natalia505• 06 апреля 2022
Тихо там точно не буде. Шо ви маєте на увазі під словом капець? Те що було в Бучі для мене не просто капець це величезна трагедія. Я не думаю що на Донеччині буде легше.Але всі ми робимо вибір і навіть коли не встигаємо вчасно поїхати це вибір , який може коштувати вам життя.
Ответ дляNatalia505
Не знаю, ну я и не знаю уехавших без денег просто в никуда.
Одно дело уехать из города где нет света, газа, воды и еды и другое из относительно скокойного р-на в никуда.
А Вы я так понимаю знаете почему ?
olgabaluta• 06 апреля 2022
Ответ дляBabudan
Читала кілька постів волонтерів, як цих впертих бабусь-дідусів потім таки вивозять, коли вже зовсім жопа в регіоні. І наскільки це потім важко, іноді гине не тільки старенький, а й волонтер... Але хто ж їх перепре?
Вот поэтому, я таким «бабусям» и не помогаю! Даже своим ближайшим родственникам. 😣 Хотят умереть - их право!
Kusalochka• 06 апреля 2022
Ответ дляJENYABEST
Это было после победы и у нас так будет...
Я не верю. Смотрю интерьвью у простых расеянцев...это пиздец. Просто мрази. Да и не забывайте, что в отличии от 2ой мировой у нас на танках до масковии дойти не выйдет. А поражение... они не признают никогда. Даже ели полностью обосруться. Скажут, что так и было задумано и цели достигнуты.
Natalia505• 06 апреля 2022
Ответ дляJENYABEST
А Вы я так понимаю знаете почему ?
Страх тут і знати нічого. У всіх по різному працює інстинкт самозбереження, різні цінності. Хтось не боїться втратити стіни- боїться за життя, одні більше прив*язані до дому , інші не прив*язані взагалі. Різниця тільки в тому -де людина почуває себе в безпеці і наскільки для неї важливо це почуття. Але причина точно не кошти, невідомість теж не причина. Біжать люди іноді в одних тапках і спортивних штанах.
Це в нас так свiдомiсть сформована: без грошей ми нiкому не треба, про нас нiхто не пiклуеться.
Берете валiзи i перетинаете кордон. Там ставите органи влади перед фактом: втекли вiд вiйни, грошей нема, потрiбне житло. Повiрте , нам навiть зубну пасту i рушник видавали, хоча нам не треба було.
Групи по евак. пошукайте в соцмережах, буде легше.
Ответ дляKusalochka
Это специально таких тварей ... показывают для большего резонанса.
Посмотрите что Невзоров говорит по этому поводу.